Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon hol végeznek...

Magyarországon hol végeznek körülmetélést ingyen?

Figyelt kérdés
Üdv! Olyan gondban vagyok, hogy régebben voltam urológusnál és jeleztem, hogy merev állapotban eléggé feszül a fék környékén és néha nehezebben megy vissza merev állapotban a fityma a makkra. És, hát nem is tudom mi volt ennek az oka, elkezdte megvizsgálni a heréimet, azt mondta, hogy a bal herénél a visszér kicsit meg van nagyobbodva, de ez nem fog okozni semmilyen gondot. Én arra számítottam, hogy elküld egy körülmetélésre, mert az urológus ismerősöm azt mondta, hogy ezt bizony metélni kellene és fékbemetszés is szükséges lenne. Ezek után gondoltam keresek valami magánrendelést interneten, megnézem mennyiért végzik el ezt a műtétet és 100.000 Ft-tól kezdődnek. Én csak azt nem értem, hogyha valakinek szüksége van rá, akkor miért nincs egy olyan hely, ahol ezt ingyen megcsinálják? Miért fizessek ki több százezret ezért, ha nekem erre szükségem lenne, mert például szexuális együttlétkor a fékem rohadtul feszül és lehúzza a makk tetejét és az orvos csak annyit csinál, hogy megnézi a heréimet meg a prosztatámat és azt mondja minden rendben, hát ez azért felháborító kicsit már. Az is érdekes, hogy külföldön minden második embert metélnek, most mindegy, hogy vallási okokból vagy szűkület miatt. Tud valaki itt olyan helyet vagy van egyáltalán olyan hely, leginkább Budapesten, ahol ingyen és bérmentve megcsinálják a bemetszést és a metélést is? Előre is köszönöm a segítséget. 23/F

2014. dec. 25. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A körülmetélést Mgyarországon bármelyik kórházban ingyenesen megcsinálják, nagyon sokan kérik ezt megelőző műtétként is. Menj el a legközelebbi kórház Urológia szakrendelésére, előtte telefonon célszerű időpontot kérni. Ha a fék is rövid, akkor azt is érdemes átvágatni vagy eltávolíttatni. A magánrendelésnél a végeredmény ugyanez, de ha van érvényes TAJ kártyád, akkor ingyenesen elvégezhető kórházban, azaz nem kell fizetni.

Ha a legközelebbi kórházban nem végzik el, akkor gyere az István kórházba, ott tudom, hogy nagyon normálisak az Urológián és megcsinálják!

2014. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Ên az 50%-osra nem hallgatnék ha nem kell nem vágatnam le a fitymát,ő metèlès mánias és még egèszsèges àrtatlan babákat is megcsonkïtatna,hosszadalmas fájdalomnak tenné ki őket.


Előre sajnálom a majdani gyerekêt,akit majd megkínoztat,ha tesze-tosza pasit szed ôssze,mert még azt is képes lesz erre rávenni.


Undorïtó aki képes babákat\gyerekeket bármire hivatkozva fájdalomnak kitenni ês akarata ellenêre a testétől,annak egy rèszètől megfosztani,és hosszú fájdalomnak kitenni.


Szegényke alíg születik majd meg aztan egyből neki esnek ês bántják majd,egyből megcsonkïtják,megvagdossák,összevarrjak,csinálnak heget neki,meg gallért mert kb a sb úgy gyógyul,

Gyônyôrű lesz!Csak fiad ne szülessen!

2014. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg azért nem küldenek körülmetélésre, mert semmi szükséged nincs rá. A heréden lévő visszérhez semmi köze, a fék rövidségét szintén nem körülmetéléssel kell javítani, így tényleg nem értem mit vársz és miért akarod.


Ha meg csak azért csináltatnád meg mert akarod, akkor meg fizess, mert innentől nem eü. beavatkozás.

2014. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%
"Ha meg csak azért csináltatnád meg mert akarod, akkor meg fizess, mert innentől nem eü. beavatkozás." - nem igaz, relatív fitymaszűkületnél is elvégzik bárhol a körülmetélést ingyenesen! Mivel minden orvos tisztában van az egészségügyi előnyeivel, senki nem fog erről lebeszélni, SŐT!
2015. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%

Metélésmàniàs màr megint itt vagy?


Pont hogy az orvosok maguk mondtàk hogy nincs olyan mértékű előnye mint amivel te érvelni akarsz.



Ha ennyire terjeszteni akarod,ezt a nem európai szokást,vagy az európaiakat fogyasztani akarod akkor írd màr le azt is hogy mennyi a teljes gyógyulás(4-6 hét)hány hónap mire a heg kezd halványodni egyre inkább,hogy az inkekció fáj,hogy 2-2,5 hétig a pénisze gennyes lehet és a kötésbe beleragadhat,mervedés fàjhat a pénisze,bedagadhat,hogy sokan ülve tudnak csak pisilni,hogy napi többszöri kötés csere szüksêges,hogy hetekig nincs maszti,aztán a sexet is felejtse el egy időre,hogy van akinek metélés után annyira érzékeny a makkja hogy ne bír boxert,nadrágot elviselni(pont erről panaszkodott itt valaki itt,friss kérdés még,mikor múlik el a makk érzékenysége)olyan erős makk érzékenysége van,pedig a sebe begyógyult stb.


Ha olyan kis ügy,nem nagy dolog,ezt is közöld!

2015. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

"Pont hogy az orvosok maguk mondtàk hogy nincs olyan mértékű előnye mint amivel te érvelni akarsz." - nem igaz, a körülmetélés egészséges:


[link]


[link]



"Ha ennyire terjeszteni akarod,ezt a nem európai szokást,vagy az európaiakat fogyasztani akarod akkor írd màr le azt is hogy mennyi a teljes gyógyulás(4-6 hét)" - OK, leírom, a teljes gyógyulás 4-6 hét.


"hány hónap mire a heg kezd halványodni" - pár hónap


"hogy az inkekció fáj" - nem féj, maximum kellemetlen


"hogy 2-2,5 hétig a pénisze gennyes lehet és a kötésbe beleragadhat,mervedés fàjhat a pénisze,bedagadhat" - a műtétet követő első hét kellemetlen, de többen túlélték már!


"hogy sokan ülve tudnak csak pisilni" - ebben semmi rossz nincs! :-)


"Ha olyan kis ügy,nem nagy dolog,ezt is közöld!" - nem nagy dolog: a körülmetélés a legegyszerűbb műtét amit évezredek óta végez az emberiség. Ennél nagyobb műtéted ne legyen!

2015. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Az olyan műtét ahol hónapokba telik a teljes gyógyulás nem olyan kis ügy,az meg főleg nem kis ügy amikor az a legintimebb testrészt érinti ott okozz fájdalmat,az gennyes,sebes!


Tudod a kéz levágását is túlélik,ne ezzel érvelj!


Meglehet nézni videokat ahol akaratuk ennenére csonkítják meg a gyerekeket,hiszen ahol akaratod ennenére egészséges test részt vagdosnak az csonkítás!!!!


Ezen videokon van orvos által végzett is és bizony ahogy fenőttek beszámoltak,hogy az érzéstelenïtő hatása műtét közben kezdett kimenni és kezdték érezni és hogy az érzéstelenítés is fájt úgy ez egy gyereknek még jobban fáj!!!!


A gyerekek,sőt babák akik szimulalni nem tudnak és felfogni mi történik velük,akiknél még eszközök látvány nem vàlt ki reakciót igen sokszor kezdtel fájdalmas,keserves sírásba!


Nem vagyok szadista,gyerekek kínzását nem támogatom!!!


Ha majd téged vagdosnanak alul agyon és a vîzelés,tisztálkodás,ruhával való érintkezés,mozgás,ülés

fájdalmat okozznak akkor nem dumálnál ennyire!


A metélésről annyi sivatagi népektől ered,ahol nem lehet tisztálkodni,durva,barbár szokás és ma is sok helyen úgyan ilyen durván végzik el a gyerekek akarata ellenére,amikor még orvosilag végzett is fájdalmat okoz!


Már egy csomó linket küldtél és mindenhol a végén leírták nincs olyan mértékű előnye ami a rutinszerű metélést indokolná.(általad küldött linkben,amerikai orvosok írtàk ezt)

2015. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Kanadai gyermekgyógyászok tàrsasága nem javasolja a rutinszerű metélést!Itt is le van írva!!!!


San Fransiscoban is tiltakoznak ellenne,you tube-on meg lehet nézni!


Azt írja a húgyúti fertőzést csökkenti,de a masodik linkben zàrójelben ott van ez fiúknàl ritaka!!!!


Első link felnőttkori metélésnél a metélés az előbőt ingerhetőségênek csôkkenêsével jàr!!!!


Első link 14%-ékkal csôkke a prosztaarák kockàzata!!!Ez nagyon kicsi % szám!!!!


Csak csökkent nem szünteti meg és nem írnak nagy számokról,nem ad teljes biztonságot!!!!!!



Első cikk muszlimokat,zsidókat említ hogy kicsi a nemi jellegű gond!

Hàt pont ez a két csoport az,akinem futkoss orvoshoz hogy mutogassa altestét!Ott a sexről is beszélni tabu!



Gyenge érvek a fájdalom okozására és a test megcsonkítására gyerek esetében!

2015. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!