Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyanokat kérdeznék akiknek...

Olyanokat kérdeznék akiknek volt (van) prosztatagyulladása, prosztata megnagyobbodása, volt (van) merevedési problémátok, milyen mértékü?

Figyelt kérdés

Nem akarok gorombának tünni de ne linkeljetek tünetekre utaló szövegeket az internetre.

Ami engem érdekel azok az emberek hozzászólása akik átélték és okozott e nálatok ilyen problémát, ha igen mekkora mértékü merevedés csökeenésével kellett szembenéznetek?


2015. jan. 12. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem öregkori prosztata megnagyobbodásom van ( és 50 fölött minden férfinek), de semmilyen gondot eddig nem okozott. Rendszeresen járok urológushoz ( 3 havonta, gyógyszert íratni). Ennyi.
2015. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én még nem töltöttem be a 30-at de már fél éve van prosztatagyulladásom. Merevedéssel általában nincs gond, de vannak olyan napok amikor erősebb a gyulladás, akkor nem annyira merev. Még használható olyankor, de inkább ahhoz tudnám hasonlítani mintha nem érezném.
2015. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 35 évesen voltak ilyen gondjaim,de merevedéssel nem volt.Azóta 30 év telt el,de a merevedésre semmi panaszom sincs .
2015. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak:)
2015. jan. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!