Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha beteg vagyok vagy csak...

Ha beteg vagyok vagy csak lázas akkor miért nincsen merevedésem?

Figyelt kérdés
Ahogy nem szédültem vagy nem volt lázam, vagy egyszerre mindkettő, akkor lett merevedésem (persze nem rögtön csapott arcon a farkam :D).

#orális szex xD #fap time everyday #illuminati mindenhol
2015. jan. 13. 15:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Bar én lany vagyok,de ha én beteg vagyok elni nincsen kedvem nemhogy ilyen világméretű társadalmi problémákkal foglalkozni:D
2015. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Merevedése álltalában akkor van az embernek, ha tökéletes a fizikális állapota és a lelki egyensúly is megvan!
2015. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
örülj neki..nekem ál bármi van is..akár orákig..kényelmetlen.mintha viagrát szednék..
2015. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert akkor a tested másra forditja az energiákat .
2015. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tested meg az agyad a betegségre gondol ilyenkor,azert
2015. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Őrület, hogy valaki még lázas betegen is a fax#ával van elfoglalva! Maradj nyugton, igyekezz minél hamarabb meggyógyulni! Ilyenkor a szervezeted minden erejét a betegség leküzdésére fordítja. Ezért nem áll fel.
2015. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom de mostmár megnyugodtam hogyha meggyógyultam mehet megint minden az asszonnyal
2022. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!