Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Veletek is már történt orvosi...

Veletek is már történt orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Szokásos éves orvosi vizsgálatra mentem sulibòl. Teljes vizsgálat volt , mikor bementem, mondta dokinò vetkőzzek alsògatyáig. Megmérte magasságom, vérnyomásom, gerincvonalamat. Olvasnom kellett tábláròl számokat, meghallgatta a lègzésem elöl, meg hátamon, közben kőhögnöm is kellett.Majd mondta feküdjek hanyatt az asztalon, hasamat nyomkodta, meg egészen az ágyékomnál. Olyan zavarb voltan, hideg kezével ott vizsgál, hogy elkezdett felállni és csak azt vettem észre hogy a boxeremből kibújt. A doktornő nem szolt semmit pedig észrevette, majd mondta keljek fel , mert megnèzi hònalj nyirokcsomokat. Gondoltam magamban épp idòben, mert nagyon cikin éreztem már magam. Közben végig az asszisztensnek beszélt aki az asztalnál ült. Miután megnézte hònaljban a nIrokcaomòkat meg a nyakamnál, mondta toljam le kisnadrágot mert megnézi heréimet , meg nincs a fitymaszűkületem. Olyan zavarba jöttem hogy a péniszem ugy ossze ment alig lattam. Vizsgálta a herèm , majd hátra akarta hùzni a fitymám de nem sikerült neki,ert ugy ossze ugrott nem tudta megfogni. Majd odajött az asszisztens, es ő is megprobalta, de közbe kezdett megint felállni, ugyhogy hátra lehetett hùzni, , vègül ugy meg merevedtem hogy olyan nagynak meg sosem lattam. Aztan momdta a doki, látom működik rendesen a szerszam.



Full ciki volt az egesz


2015. febr. 11. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát barátom ez valóban ciki. De én biztos nem vettem volna le a gatyát akármilyen doki az :) Nem vagy köteles.
2015. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Tudtommal a normál éves orvosi vizsgálaton nem szokás heréket és fitymát vizsgálni.
2015. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van egy kis fantázia is, de a történet jó. :)
2015. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Elég kamugyanús sztori...

Amúgy nem, nem történt még ilyen velem :D

2015. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Orvos. Látott már mindenfélét. Nem valószínű, hogy te lennél az első, akivel ilyen történik.
2015. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez kamu, ráadásul kísértetiesen hasonlít egy korábbi kérdésre, csak ott azt hiszem tovább ment a doktornő és spermavizsgálatot is végzett.
2015. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet kamu, de nem biztos mert higgyétek el, nálunk is le kellett, meg tavaly 8.-ban is, idén már nem, ez elég ciki lehet, de az orvos hozzá van szokva az ilyen helyzetekben...
2015. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az a kamu, hanem az, ahogy ezt az egészet leírta, főleg az a része, hogy két ember kellett ahhoz, hogy hátra tudják húzni azt a fitymát, úgy, hogy nincs fitymaszűkülete. Még akkor sem hihető ez a része, ha a kérdezőn kissé sok a fölösleg, mondjuk annyira,hogy emiatt a fütyije kisebbnek látszik annál, amekkora.
2015. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kamu,nem fog az asszisztens hozzáérni,ő csak adatokat rögzít.


És én se tolnám le az biztos!

Ha meg akarom nézetni szakorvoshoz megyek!


Csajok sem engedik,hogy körzeti vagy suli doki ott nyúlkàljon!

Gáz,hogy a csajok keményebbek ezen a téren,meg merik mondani ha valami nem okés!


Nem kötelező ez a vizsgálat sem a körzeti,sem az iskola orvosnál!


Csak meg kell mondani ehhez a vizsgálathoz nem járul hozzá,a többit elvégezheti,érdemes hozzátenni hogy a kérdésekre szívesen válaszol.

2015. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

63%-os!


Nem kôtelező ez a vizsgálat!

Ha férfi vagy akkor merjél már nemet mondani!

Komolyan a csajok hordják lassan a gatyát ezen a téren.

Többen is álljatok ôssze és mondjátok meg hogy nem engeditek ennyi.

2015. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!