Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok-fiúk! Van itt olyan,...

Lányok-fiúk! Van itt olyan, akinek a kisgyermekkorában történt orvosi vizsgálatok traumát okoztak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vannak e rátok bármilyen (rossz)hatással a gyerekkori vizsgálatok?
2013. jún. 16. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs... miért lenne ?
2013. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Máig rettegek az emlékétől annak, mikor a doki a végbelemen keresztül műtötte meg a bal-fölső bölcsességfogam. Azóta csak úgy tudok leülni a székre, ha felfordítom.

Na de komolyan, ezek szerint neked volt ilyen. Pls meséld már el, mert nekem nem, és kíváncsi vagyok, milyen is ez.

2013. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 7. osztályba volt ilyen akkor iskola orvosi vizsgálat volt és új iskola orvos jött a sulinkba mert aki volt az nyugdíjba ment ha jól emlékszem.

Nos az új doki teljes kivizsgálást csinált, akkor volt vérnyomás mérés, testmagasság, akkor a hasunkat megnyomkodta meg minden. És nekünk lányoknak meg a fiúknak is egyszerre volt. Először a lányokat hívta be. Mindannyiunknak oda kellett menni a váróteremhez. Akkor kijött a doki és mondta hogy ott mindenki vetkőzzön bugyira, és melltartóra. Utána kettesével kellett bemennünk akkor meg mondta hogy melltartót, bugyit levenni, és az egész vizsgálat így zajlott, először a doki meghallgatta a mellkasunkat, fel az ágyra megnyomkodta a hasunkat, akkor előtte le kellett hajolnunk, utána ketten leültünk egy székre amikor végzett volt vérnyomás mérés, és ennyi. Utána a nővér pedig megmért minket akkor meg még ketten bejöttek akik láttak minket meztelenül és nekik is le kellett venniük a bugyit és melltartót és így tovább.

Pedig az orvos nő volt szóval ez érthetetlen is volt számunkra, de mindenkit levetkőztetett. Majd amikor panaszkodtunk az osztályfőnöknek ő nem foglalkozott vele mondta hogy ez szerinte teljesen normális. Majd amikor az igazgatónak szóltunk egyből kirúgta és fel jelentette.

Persze ez megengedett lett volna ha előtte mi is bele egyezünk és egyesével hív be minket, és csak a lényeges vizsgálatnál veteti le velünk a bugyit és melltartót. Hogy utána mi lett nem tudjuk, de mondták a szomszéd városba hogy azóta nem rendel ott mint gyerekorvos, pedig ott nem panaszkodtak ilyenre.

Régen volt már 97-ben.

2013. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mikor a doki nézte a farkamat, mikor a gyomrommal mentem vizsgálatra komolyan, tiszta ideg voltam


16 éves voltam ,már nem gyerek, behivat (bent van a nagymamám is, mert akkor még pólyásbabaként kezeltek ,azt ő hurcolászott) , mondja vesd le a pólód és feküdj fel az ágyra, mikor felfeküdtem, kérte, hogy toljam le a nadrágom, mondom mér? nekem jó így, mondja, neked jó nekem nem, azt nagy nehezen letolom, tiszta vörös volt a fejem, mert amúgy is lankadtan tök kicsi a farkam azt zavart


hihetetlenek ezek az orvosok, hogy most mi köze van hozzá nem is azért mentem


na nekem van egy ilyen emlékem, de azóta azért feldolgoztam:D:D

2013. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13:24


Ha egy csinos doktornő vizsgál akkor én szívesen letolom a nacit.

2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!