Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dudor a sarkon, mi a teendő?

Dudor a sarkon, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Korcsolyázás miatt mindkét sarkam külső oldalán vízhólyag keletkezett, és ezeket ápolva vettem észre hogy a bal sarkam külső felén van egy kiálló, kemény dudor... A másik oldalon is érzem de ott kevésbé, egyáltalán nem fájnak meg semmi, csak a bal oldalon szemmel látható dudor, kitüremkedés van. Nem tudom mióta lehet ott, mivel teljesen fájdalmatlan nem tűnt fel eddig, viszont most nagyon meg vagyok ijedve hogy mi lehet ez... Persze amit az interneten találtam nem nyugtatott meg, ráadásul még 4 hétig külföldön tartózkodom... Mit javasoltok?

17/F



2015. febr. 17. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy calcium lebontási zavar miatt sarkantyúd van az nem fájdalmas csak kinővés a sarkon, nem kell vele semmiot csinálni.
2015. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!