Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eléggé kicsi, vékony a pénisze...

Eléggé kicsi, vékony a péniszem, sárgás a spermám és nem szőrös a hónaljam. Miért lehet?

Figyelt kérdés
15,5 éves vagyok, és kollégista vagyok, tehát közös zuhanyzó, ott pedig láttam a nálam majd 1 évvel fiatalabb osztálytársamat, akinek jóval nagyon, vastagabb, férfiasabb a pénisze. De mindenkinek az osztályból teljesen más, mint nekem. Nekem kb. 5-6 cm nyugiban, és 11-12 mereven, de vékony nagyon. A makkomat nem tudom teljesen elővenni, mert egy helyen a bőrömmel mintha össze lehet forrva vagy tapadva vagy nem is tudom, pedig rendszeresen tisztítom. A spermám sárgás, nem teljesen fehér. Illetve, a bajszom az már rendesen látszódik, a péniszem körül is van rendesen szőrzet, lábam is szőrös, de a hónaljam egyáltalán nem. Ezek változnak majd? Vagy fel kéne keresnem egy orvost?

2015. febr. 21. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.15 évesen az én peniszem is kicsi volt.Mire 18 éves leszel biztos eleri a 15 centit.Az már elég lesz egy nőt kielegiteni.A hónalj szorzeted is fog javulni.Meg fejlődés alatt alsz.
2022. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk 21 évesen valószínűleg már ki is fejlődött a kérdező.
2022. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van már 22 is szerintem ;)
2022. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!