Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatúltengés, szexuális...

Fitymatúltengés, szexuális akadály - kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Fitymatúltengésem van, ami azt jelenti, hogy ugye sokkal hosszabb a fitymám, mint kéne, ezáltal teljesen merev állapotban csak rásegítéssel tudom a makk alá mozgatni a bőrt, szex végére ott sem marad, óvszert gyűr, stb. Ezt nem részletezném annyira, közismert eset.


Ez ugye így önmagában nem probléma, mert óvszerrel nincs semmi akadály, viszont óvszer nélkül muszáj síkosítót használnom. Ennek az oka, hogy síkosító nélkül a pénisz, fityma szárazabb, és lévén, hogy a pénisz csúcsán több bőr található, a vagina azt kezdi el "legyűrni", ahelyett, hogy a péniszre síkosan csúszna rá, leszorítja a fityma tetejét, ami viszont beszakíthatja a fitymaféket. Ez már megtörtént velem egyszer, amikor nem síkosítottam, és borzasztó, hogy erre figyelnem kell. Síkosan nincs probléma, mert a "túltengett" bőr felgyűrése helyett értelemszerűen gond nélkül csúszik a dolog.


Tehát lehet vele élni, de hosszútávon az zavaró, hogy túl körültekintőnek kell lenni, és óvszer nélkül is pl ilyen mesterséges dolgokhoz vagyok kötve mint síkosító.


Hallottam a teljes, illetve részleges körülmetélés lehetőségéről... vannak tapasztalataitok, mit ajánlotok?


Előre is köszönöm a segítségeteket!


21/F


2015. febr. 22. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Ezt nem a bőr hosszúsága okozza szerintem az tuti .

Nincs az bőrmennyiség amit nem lehetne a tövéig vissza húzni,és simára is .Téged akadályozhat az enyhe szükület és fék rövidsége .Te magad irod le a problémákat .Én elsöként a fék rövidségét látom .

2015. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvosal konzultálj.

Igen, valószínűleg plasztikai műtéttel lehet csak megoldani.


Részemről inkább maradnék a részleges műtétnél, de a szakember tudja elmondani ha van valami lényegi különbsg az esztétikum és a természetes védelem elvesztésén kívül.

2015. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóban vissza lehet húzni, de nem erről van szó.


A fitymafék ugye a fityma teteje felé kapcsolódik a fitymához. Mivel a bőr hosszabb, az behatoláskor a csúcson felgyűrődik és kifordul (a kifordulást hagytam ki), és magánál a fitymafék pontjánál elkezdi kifele fordítva lehúzni a bőrt, ami miatt elszakadhat a fék. Szűkületem sincs, ez biztos.

2015. febr. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!