Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megbízható urológus férfi...

Megbízható urológus férfi orvost keresek kisfiamnak, akinek fitymaszűkülete van 9 évesen. Magánrendelése legyen, és szeresse a gyerekeket. Van ilyen?

Figyelt kérdés
3 évesen már vittem emiatt egy orvoshoz, megcsinálta, és az orvos nagyon rendes volt. De eltelt 5 év, és most egy ilyen" banális" vizsgálatra hónapokat kell ugyanerre az orvosra várni..

#Gyerekurológia
2015. febr. 23. 14:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egészségügyi végzettségem van, meg utána is néztem, fityma letapadása van a gyereknek, és azt valami szondával levakarják a makkról a bőrt..pénteken megyünk, majd kiderül, de nem megyek semmi olyasmibe bele, amit később megbánnék!
2015. febr. 25. 16:31
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Majd szorítok nektek!


Jó hogy vannak ilyen körültekintő szülők.Kíváncsi leszek,mi lesz.


Unokatesómnál 2 évesen a kisfiánál valami fémeszközzel kellett a a fitymát kitisztítani,de neki nem fàjt és azóta minden rendben van nála!


Remélem ilyen szerencsés leszel te\ti is!


Végzettséged miatt hasonló gonddal küzdőknek tudnál segíteni akár.


Nagyon sok esetben lehetet itt enyhe fitymaszűkületekről is olvasni amikor ez a problêma mereven jelentkezett csak (és vagy félig lehetet mereven,de olyan is volt hogy teljesen de némi fájdalommal lehetet hátrahúzni a fitymát)és ott is aki nem járt utána alaposan azt sokszor körülmetélték és csak utólag szembesült hogy lett volna más megoldás is.


Bevallom én erősen tkm ellenes vagyok,csak ha valóban nincs más megoldás olyan betegség esetében tudom elfogadni,ártatlan,egészséges csecsemők,gyermekeknêl sem fogadom el,akiket ennek tesznek ki.

2015. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, és tanácsokat! Voltunk, krémes érzéstelenítés volt, és egy óra eltelte után a fitymát egy gombos szonda segítségével lefejtették a makkról..ennyi, bekrémezték, és neogranormonnal kell kenni..

2015. febr. 27. 19:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem a kisfiadnak nem fájt a beavatkozás és már teljesen jól van és végre véglegesen megoldódott ez a gondotok.

2015. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, ma már könnyebb, húzogatja, majd a vízben kell jobban áztatni most napokon át..Tegnap kellemetlen volt, de ma már jobb..Remélem kiheverjük mihamarabb, és a múlté lesz a probléma..Köszi az érdeklődést!

2015. febr. 28. 13:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Szívesen és szép hétvégét nektek!
2015. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!