Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kedves Férfiak, hogyan segíthe...

Kedves Férfiak, hogyan segíthetnék a férjemnek?

Figyelt kérdés
A párommal már tíz éve vagyunk együtt, egy éve fogtunk bele a babaprojektbe. A férjem azonban nagyon rástresszelt, és amikor szeretkezésre kerülne sor nem sikerül neki kellően felizgulni. Addig minden rendben míg csak szeretgetjük egymást, de ahogy a két test egyesüléséről lenne szó, elszáll az ihlete. Azt mondja azt érzi, hogy sikerülnie kell, mert fontos, és ez blokkolja, illetve azt mondja nem vagyok eléggé dög (inkább az aranyos szomszédlány típus vagyok). A szexi fehérnemű nem segít, ahogy felveszem úgy érzi teljesíteni kell, nagyon megértő vagyok vele, vigasztalom, beszélünk a problémáról, de már lassan öt hónapja fennáll és úgy érzem nincs eszköz a kezemben amivel segíthetnék. Talán teljesen új haj kellene, kicsit ribisebb külső, hogy tíz év után is szexinek találjon? Köszönöm

2015. febr. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki, hogy szeded a tablettát. És hamegszünik a stressz akkor ujra tud teljesiteni. A tablettát meg ne szedd be ;)
2015. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy betegség miatt nem szedhetek tablettát, így ezt nem tudom bevetni. :-(
2015. febr. 25. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
2-3 feles pálinka és a stressz meg gátlások máris a sarokban landolnak! ;)
2015. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a babaprojekt óta áll fent a probléma akkor szerintem nem akar gyereket! Tuti. Én előhoznám neki.
2015. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Azért stresszel mert a tudatalattija tiltakozik/fél a gyerekvállalástól.


Tipp: Oral,amíg majd el nem élvez és csak az utolsó másodpercekben dugja be.


35/N

2015. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Az alkohollal az a baj, hogy már egy kicsitől is fáradékony lesz és elalszik. A gyermeket én úgy látom nagyon szeretné, de persze tudat alatt félhet tőle. Erre az orálisra én is gondoltam, ő is hasonlót javasolt, csak én féltem tőle kicsit. De ha más megoldás nincs, akkor lehet ez marad.
2015. márc. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!