Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem "dudorodik ki"...

Miért nem "dudorodik ki" péniszem a boxeremből?

Figyelt kérdés

Testnevelés óra előtt, az öltözőben sokszor láttam, hogy az ÖSSZES osztálytársamnak "kidudorodik" pénisze a boxeréből, kb 8-10 centire.

Nekem viszont egyáltalán nem, vagy csak 1-2 centire... Szinte lapos vagyok az alsógatyámnál.

Miért van ez, hogy csak nekem nem látszik ki? :S


2010. febr. 13. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Megkérdez7M, miért foglalkozol iesmivel?

Hány éves vagy?

Sportolsz is vmit?

És bocs a kérdésért, de lemérted nekik, hogy ennyire biztos vagy abban, hogy ennyire állnak ki, vagy ez csak egy megközelítő becslés?


Üdv: EE

2010. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozom vele, mert kíváncsi vagyok rá.

15 éves vagyok.

Nem, nem mértem le nekik, csak megközelítőleges becslés. De a leírásban kicsit elszámoltam magam; a valódi érték (mint már mondtam) 6-7 cm.

2010. febr. 15. 16:36
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja, és kifelejtettem, hogy nem szoktam sokat sportolni...
2010. febr. 15. 16:44
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a korodat nézve nem csodálkozom, én is úgy kb. ennyire becsültelek +/- 1 év.


Azt glom tudod, hogy senki nem egyforma, tehát ahogy az emberek sem, úgy a fizikumuk, egyéb adottságaik is. Függően attól, hogy ki milyen emberfajba, népcsoportba sorol6Ó, , ill. méretileg, genetikai adottságilag hogyan an beprogramozva, mindenkinek máshogy néz ki odalent a fütyköse is. Egyeseknek másmilyen a hímvessző fedőbőre, a fityma és a zacsek bőre, más a pénisz mérete, vastagsága mind merev, mind petyhüdt állapotban. Máskor kezdenek el, és fejeznek be serdülni. Mindenki. //A csajok is, csak ott főként a cickó a téma, női ciklus (ott sem egyforma senkinek a menstruációja...) ... stb.//

Mindenki amikor reggelente alsógatyát vagy boxert húz, előtte -- azok megvásárlásakor figyelembe veszi a típust, fazont, méretet, mérlegeli, hogy "hogyan tudja becsomagolni a cuccost", -- annak megfelelően választ, hogy hogy érzi magát benne, hogy mennyire kényelmes benne a bránó, mert az az elsődleges szempont, hogy ne szorítson, elférjen benne minden, szükség esetén ne kelljen sokat vacakolni vele, hamar kiránt6Ó legyen, igaz, akkor azonban arra figyelni kell, nehogy úgy járjanak, mint régen az alsógatya nélküliek, akik csövelés után felhúzták a sliccüket, éés... >>>X-O


Tehát mindenki különbözik, és a fenti szempontok... -- kinek milyen vastag ("húsos"), hosszú, merre állítja, ferde-e neki... -- ...függvénye, hogy mekkorának látszik. A a tiédet "véznának" érzed, esetleg még nem nőtt meg annyira, amennyire majd fog előbb vagy utóbb, vsz. azért látszik a füttyőd kisebbnek a boxerban.

Nem kérdezem meg mekkora a dákód, mert az a te magánügyed, de ezeket a szempontokat mérlegelve gondold végig az alapkérdésedet.

De még ha méretbeli problémáid lennének is, NEHOGY LETÖRJ MIATTA!!!! A lényeg a működőképesség, nem a méret!


Üdv: EE

2010. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!