Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy aranyerem van vagy végbélrepedésem vagy mi . Székletürítés közben szúr, éget . Sudocremet kezdtem el használni, remélem segíteni fog . Sok vizet iszok, nem eszek fűszeres kajákat, csokit stb. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látunk beléd innen, nem tudjuk :( Egy orvosi vizsgálat sok mindenre fényt derítene. Nekem végbélrepedésem volt, szúró fájdalommal, tényleg olyan érzés volt, mintha repedne a bőröm. Ettől függetlenül azt hittem, hogy aranyér, és az orvos világosított fel, hogy ez végbélrepedés, kaptam rá krémet, tornát, és meggyógyultam. Szerintem megéri elmenni.
2015. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel a proktológiai szakrendelést, ott bizonyára fognak segíteni neked.
2015. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben , megbeszélem a szüleimmel , de ha akarok/kell mennem a proktológiára , akkor le kell borotválnom a végbelem környén a szőrt ???
2015. márc. 8. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, senkit nem érdekel :)
2015. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Nem kell borotválni, emiatt ne szorongj.
2015. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Fel kell térdelni egy vizsgáló asztalra, előre kell hajolni, zöld lepedővel letakarnak, amin van egy lyuk. Ezt úgy igazítják, hogy csak a popsilyukad látszódjon ki. És akkor megnézik, megtapintják. Nyilván írnak fel kenőcsöt, kúpot, esetleg mindkettőt és megmondják, mikor kell kontrollra vissza menned, hogy megnézzék, hogyan reagált a végbeled a terápiára. A vizsgálat menete a kontrollon is ugyanez lesz. Ne félj, járj utána, gyógyulj meg!
2015. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aranyérnél lehet érezni valamilyen csomót, meg tapintani is. Ha ilyet nem tapasztaltál, akkor repedés lehet. Én ürítés után szoktam néha érezni. Én kímélő életmóddal vészelem túl, például nem futok, nem emelek nehéz súlyt, nem guggolok, és hálós széken ülök. A táplálkozás és a lelki állapot lehet a kulcsa a rendes székletnek, ha csak egy napra is felborul a bioritmusom, akkor a székletürítésem is nehézkesebbé válik.
2015. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!