Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez valamilyen betegség?

Ez valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Pisilés után termelődik valami furcsa lé a bőr alatt ami csíp és van néha hogy hideg és viszket is. Ez kizárólag csak pisilés után van de akkor se mindég.

2015. márc. 11. 14:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
minden nap tisztálkodok úgyhogy nem hinném hogy azzal lenne a baj hogy naponta legalább 1× meg kell mosni
2015. márc. 11. 15:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindegy, hogy tisztálkodsz-e vagy sem, attól még a szmegma ugyanúgy megjelenhet.
2015. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem feltételeztem hogy nem tisztálkodol rendesen. Van akinél ez a szmegma termelődés intenzívebb. Ha úgy érzed hogy szerinted nem az hanem valami más akkor sürgősen fordulj orvoshoz!
2015. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Valamilyen ,egyenlőre csak kismértékű húgy úti fertőzésed lehet .A vizeletedben van valami kórokozó,ami ezt a tünetet idézi elő .Adják a válaszokat ,csak épp a kérdésed nem értelmezik .Pár csepp vizelet mindig megjelenik,bárhogy is rázod le ,vagy törlőd meg .Ez viszont bejut a bőr alá,illetve a baktériumok mindenhova eljutnak .Jól írod ez nem felfázás,és nem is szmegma ahogy mások írják .

A húgy uti rendszerbe több minden beletartozik .Vesék,húgyhólyag,húgyvezeték,prosztata. Én azt javasolnám,igyál sok folyadékot,ami valami gyógy tea lenne,és ezzel átmosatod az egész rendszert .

Ha nem mulik 4-5 nap után,akkor orvos,/urológia/

Innét legfeljebb a laborba küldenek ,vizelet vizsgálat miatt .

2015. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves #14! Ha egy kicsit visszaolvasol írja, hogy 6-7 hónapja van így. Akkor miért múlna 5 nap alatt.
2015. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves 15 ,itt a kérdező kommentje .

Olvasd csak figyelmesen,ha a felfázástól lenne ,akkor...

De ez neki most jelentkezett csak nem rég óta


A kérdező kommentje:


a felfázás szerintem kizárva mert, akkor kb 6-7 hónapja vagyok felfázva :D

2015. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#14! A felfázást azért zárta ki mert ez a probléma 6-7 hónapja megvan. Én így értelmezem. KEDVES KÉRDEZŐ! Mióta van ez a problémád?
2015. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
már leírtam úgy 6-7 hónapja
2015. márc. 11. 19:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szegény #14+18-as kommentelő másik 59%-os kommentelőt, úgy hülye ahogy van! Azt hiszi, mindent jobban tud, ezért beleköt mindenbe és mindenkibe, azért hogy neki legyen igaza, még akkor is, ha nincs! Be is vallotta, a kategória-toplistán ő akar lenni állandóan az első helyeken, ezért is pofázik bele mindenki topikjába a 38%-oshoz hasonlóan, elsősorban hülyeségeket, miközben a szándékai meg nem tisztességesek, ezen felül több nickről írogat mindenkinek, hogy önmagát erősítse, és priviben is általában zaklatja a kérdezőket, szóval ha nem baj, nem lepődök meg azon, hogy most is belétek kötött, kedves #13+15-ös és #17-es kommentelők! Én a viselkedésén már régóta csak röhögni tudok... :D
2015. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*14-16-osként kommentelő (így értendő az előző)
2015. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!