Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó a nyakon?

Csomó a nyakon?

Figyelt kérdés
Pár napja a nyakam jobb oldalán el kezdett nőni egy csomó, de már több is van és már egész nagy az egyik. Akörül a gömb körül vannak, ami van a nyak mindkét oldalán, a nevét sajnos nem tudom. Mik lehetnek ezek, mit csináljak velük?

2015. márc. 11. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hol vannak ezek a csomók, a nyak melyik részén? mekkorák, pár milliméter vagy jóval nagyobb. szerintem menj el vele a körzeti orvoshoz
2015. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jóval nagyobbak és a nyakam jobb oldalának középső és az alatti részén.
2015. márc. 11. 22:46
 13/20 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Jó lenne, ha minél hamarabb el tudnál menni orvoshoz, hogy biztosan ki tudjanak zárni súlyosabb betegséget.


Vedd ezt komolyan, bár, ha írtál ide, akkor gondolom, téged is aggaszt a dolog.

Minden jót, Jobbulást!

2015. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap délelőtt megyek a fül-orr-gégészetre. Bár időközben észrevettem hogy fáj is már kicsit, de a testem pontjain, főleg a mellkasom bal felső részén és a fejem felső részén érzek hirtelen fájdalmakat.
2015. márc. 12. 00:11
 15/20 anonim ***** válasza:
DE jó lett volna ha asok válasz megirása előtt,még a korod is megírtad volna .Ezt mindenki elfelejti,pedig ez is nagyon fontos.
2015. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen és minél hamarabb fordulj orvoshoz vele.
2015. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem a fülemnél van,tök ráparáztam én is,a háziorvos mondta hogy nyirokcsomó,ne foglalkozzak vele.


TE is mutasd meg ,minden oké lesz biztos.

2015. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16/F

Elmentem és mononucleosis lehet. Írt fel antibiotikumot, vett vért, holnap több derül ki.

2015. márc. 12. 18:02
 19/20 A kérdező kommentje:
Illetve antibiotikumot ír fel holnap, ha annyi elég. Ha nem, akkor több minden kell, amit nem mondott. Cataflamot írt fel és ajánlott pezsgőtablettát is.
2015. márc. 12. 18:05
 20/20 A kérdező kommentje:
Elírtam, nem 16, hanem 18. Antibiotikumot nem írtam fel, két hét múlva kell visszamennem, akkor jön meg a vérminta általi teljes eredmény és akkor lesznek a további teendők. De már ma sokat javult a helyzet, szinte teljesen visszahúzódott a nyirokcsomó, szóval lehet csak egy ellenőrzés lesz. A gyógyszert és a pezsgőtablettát kell szednem amíg tart.
2015. márc. 13. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!