Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet, valami nagy baj?

Ez mitől lehet, valami nagy baj?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy napközben semmi érdekes nincs a péniszemmel, viszont fürdés után ha megmosom és meg akarom törölni szárazra, akkor ilyen eléggé érdekes szaga lesz. Ezek után próbáltam újra megmosni, hátha csak felületes vagyok, de nem. Ugyanúgy szaga van.
2010. febr. 15. 22:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit tennék hozzá, ha fűszeresen étkezel, az is meg tudja változtatni a ph értéket. Vagy nem iszol elég folyadékot és a vese nem tudja a sok méreganyagot rendesen kitisztítani és az pand a szervezetben, vagy a vizeleted bűzös lesz tőle. Remélem kielégítő választ kaptál.
2010. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nos, az a helyzet h ilyen lányoknál is van. gyulladásuk van, és amint vízzel érintkezik, büdös szaga lesz nagyon. sztem nekedis gyulladásod van. menj orvoshoz
2010. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Bocs, egy apró korrektúra...ez sztem nem urológiai eset, hanem a bőr- és nemibeteg-gondozóba kell menned.


Egy korábbi témát ajánlok a szíves figyelmedbe kedves Kérdező! Hátha merít7esz belőle némi hasznos infót.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


De te most tényleg úgy érzed, hogy be is gyullad, vagy csak a színe miatt hiszed azt? (Fáj is?)

A makkodat és a fitymádat megtörölvén (amikor ez az egész előjön) nem áll fenn az a látszat, miszerint "hámlana" a felszínük? (Mintha miniatűr sodort papírzsebkendő-foszlányszerű anyag jönne le róluk (szmegma).)


Üdv: EE

2010. febr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát csak a színe miatt hiszem, hogy be van gyulladva. De napközben semmi extra, még csak nem is úgy néz ki, mintha be lenne gyulladva. Aztán fürdéskor lesz érdekesebb a helyzet. Tehát nem fáj. Nem tapasztaltam ilyet.
2010. febr. 16. 15:32
 15/27 anonim ***** válasza:

Miért? Milyen a színe?


Ha nem fáj, sztem nem gyulladt. Inkább zuházni, vagy fürdeni szoktál? Mivel mosod a brét? Húgycsőnyílásod ajkait is széthúzod, belsejét is kitisztítod? Ok nélkül szokott folyni a húgycsöved?


EE

2010. febr. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mosom alaposan naponta. Mindkettőt szoktam, de inkább zuhanyozni. Tusfürdővel és nem szoktam, de ezt nem is nagyon értem, hogy KImosni. Igen, néha.
2010. febr. 20. 12:58
 17/27 A kérdező kommentje:
A színe napközben kicsit világosabb mint a bőröm, aztán fürdés után pedig vöröses lesz.
2010. febr. 20. 13:04
 18/27 A kérdező kommentje:
amúgy arra is gondoltam, hogy ekcéma lehet ( a lábamon is van). Mert a makkom is vöröses lesz egy sávban fürdés után. Olvastam, hogy az ekcéma is okozhat néha kisebb folyást stb. Mert amúgy nem számottevő ami jön, inkább ilyen egy-két csepp. Színtelen és szagtalan. Ízét természetesen nem tudom :)
2010. febr. 20. 14:01
 19/27 A kérdező kommentje:
Esetleg még gombára gyanakszom. De nem tudom mennyire lehetséges, mert most nincs senkim. Ebből gondolom, hogy talán más dolog állhat mögötte.
2010. febr. 20. 14:05
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak, de azt el kell mondanom, hogy annyira egybefogalmaztad az első válaszodat, hogy csak lega 10 perc alatt sikerült megfejtenem, úgyhogy arra kérlek, hogy kövesd a példámat a közérthetőség érdekében, és fogalmazz az egyes kérdések megválaszolására hasonlóképpen ÚJ mondatban, akár új sorban is.


A keverést ez a mondatod okozta:

"Tusfürdővel és nem szoktam, de ezt nem is nagyon értem, hogy KImosni. Igen, néha."

Ebből számomra mindössze az vili, hogy tusfürdővel mosod a brét, a többi, hogy MIT (tárgy) nem értesz, az nem vili.


Az "Igen, néha." alatt a folyást érted? Tehát szokott vmi folyni a húgycsövedből, ami színtelen és szagtalan? Ez egyértelműen NEM ELŐVÁLADÉK akar lenni, amit a prosztata és az ondóhólyagok termelnek?


Egyik előző kérdésemet újra feltenném:

"A makkodat és a fitymádat megtörölvén (amikor ez az egész előjön) nem áll fenn az a látszat, miszerint "hámlana" a felszínük? (Mintha miniatűr sodort papírzsebkendő-foszlányszerű anyag jönne le róluk (szmegma).) "


Ekcéma nem hinném, hogy a péniszen előfordulna, azonban allergiás reakció igen. Mire lehetsz allergiás? Nem fürdesz esetleg túl meleg, esetleg FORRÓ vízben?

Gomba esetén sztem kegyetlenül viszketne, és azért hámlana... ez a saját véleményem.


Mondasz egy életkort is?


EE

2010. febr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!