Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet, valami nagy baj?

Ez mitől lehet, valami nagy baj?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy napközben semmi érdekes nincs a péniszemmel, viszont fürdés után ha megmosom és meg akarom törölni szárazra, akkor ilyen eléggé érdekes szaga lesz. Ezek után próbáltam újra megmosni, hátha csak felületes vagyok, de nem. Ugyanúgy szaga van.
2010. febr. 15. 22:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy rosszul fogalmaztam.


Tehát, mivel felmerült, hogy tusfürdővel mosom, ezért kipróbáltam sima szappannal. Azzal már nem éreztem ezeket a tüneteket. Mármint a vörösséget, szagot stb.


A MIT alatt a hugycsőnyílást kimosni értettem.


Igen valami folyik, de nem állandóan. Van, hogy napi egyszer, vagy kétnaponta. És színtelen, szagtalan, csak ragadós egy picit. Olyan mintha előváladék lenne, de egyáltalán nem vagyok izgalmi állapotban. Ma is például ültem és éreztem, hogy jön.


Viszont, hiába mosom le teljesen, a makkom felülete olyan mintha ragadna. Vagyis ha végighúzom rajta az ujjam, akkor nem sima felületű hanem ilyen ragadós vagy nemtom. Fürdés közben nem, csak utána. És szerintem jól leöblítem. De azért ma megnézem még egyszer, hogy mi a helyzet.


A szmegmás kérdésedre, újra nem a válasz. Viszont már nem érzem a szagot.


Nem viszket, viszont ha merevedésem van, és közelebbről megnézem a makkom, akkor ilyen kis piros nemtudom mik vannak rajta. De ezt csak izgalmi állapotban látom (tehát, amikor lényegesen nagyobb ugyebár), amúgy (tehát normál állapotban) egyáltalán semmi elváltozást nem észlelek a makkon.


életkor 18.

2010. febr. 22. 16:20
 22/27 A kérdező kommentje:
Két napja használom a szappant. Lényeges a javulás.
2010. febr. 23. 14:51
 23/27 anonim ***** válasza:

Hali ismét!

Semmi gond, bárkivel megesik...


Örülök, hogy a problémád megoldódni látszik. Azonban amit írsz, az számomra meglepetés. SIMA SZAPPANNAL???

Milyen szappant használsz? konkrétan, amivel csökkennek a tünetek? A vörösség is elmúlt???

Hmmmmmm...


Azóta is folyik a húgycsöved?

A húgycsövünk végén (nekünk srácoknak) van egy kis öblösödés, amelyet akkor láthatsz, ha kettéhúzod a nyílásod ajkait, és megfelelő fényviszonyok mellett belenézel. Ez az öblöcske éppen akkora, hogy egy fültisztító-pálcika vattafejvége simán belefér. Akár itt is megbújhatnak kböző kórokozók. Azt kimosni csak a húgycsőnyílásod ajkainak széthúzása után tudod zuhanyfejjel, amikor finoman belespriccelsz, vagy tiszta vízben beöblíted. Persze ezt csak megfelelő finomsággal lehet elvégezni, kben a vízsugár esetenként változóan, akár egy picit csíp7i.


"Viszont, hiába mosom le teljesen, a makkom felülete olyan mintha ragadna. Vagyis ha végighúzom rajta az ujjam, akkor nem sima felületű hanem ilyen ragadós vagy nemtom. Fürdés közben nem, csak utána. És szerintem jól leöblítem."

__ Ez az egészséges állapot, szóval nyugodj meg. Az enyém is ragad felhúzott fityma mellett. Hátrahúzom, és mivel nedves, nyirkos a felszíne, persze, hogy ragad. Az tartja pl. a fitymát is fenn a helyén...



"Nem viszket, viszont ha merevedésem van, és közelebbről megnézem a makkom, akkor ilyen kis piros nemtudom mik vannak rajta. De ezt csak izgalmi állapotban látom (tehát, amikor lényegesen nagyobb ugyebár), amúgy (tehát normál állapotban) egyáltalán semmi elváltozást nem észlelek a makkon."

___ Na, ez az a dolog, amit látatlanban már nem le7 megítélni. Azok bármik le7nek, addig pedig nem nyilatkoznék, amíg biztosan meg nem látni, mi a baj. Ha pl. priviben belinkelsz egy fotót (ha még ez fennáll) akkor okosabbak leszünk, de akkor már akár itt is könnyebben válaszolok...


Örülök mindenesetre, hogy javul a dolog! :-)

Üdv: EE

2010. febr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem sima mosdó szappan, hanem kímélő, tehát nincsenek benne allergén anyagok.


Nos, ha az ezek szerint neked is van (kissé ragadós érzés), nyilván nem lehet, olyan nagy baj.


Már nem folyik úgy, mint régebben. Tehát lehetséges, hogy valami allergiás tünet lehetett?!


Amit akkor látok, ha merevedésem van, nem is tudom. Inkább úgy kérdezem, hogy mindenféleképp tükörsimának kell lennie a makk felületének?

2010. febr. 26. 13:56
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem. Mégha recskázás közben ki is szárad a makk felszíne, és tökig hátrahúzod, hogy a fityma is, fék is kifeszül, akkor eltűnnek a ráncok a makk felszínéről, de továbbra is láthatóak rajta barázdák, (ilyen kisebb vágásszerű vonalak, amelyek fentről-lefelé húzódnak...) amiben megbújik a faggyú, ill. ha vizelettel keveredik, akkor a szmegma is.

De nem tudom, mit látsz ... konkrétan.


Ha nem "könnyezik, szipog, folyik" a húgycsőnyílás, akkor nagy vszséggel tényleg allergiás tünet le7ett. Azt nem tudom, milyen tusfürdőnek melyik hatóanyaga idéz7tte elő ezt nálad?


Nem sima mosdó szappan, hanem kímélő? Vagyis? (Mit használsz?)

EE

2010. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a szappan neve, ugyanis régebben hozta valaki a családból, de annyit biztosan tudok, hogy kímélő. A csomagolása is teljesen fehér volt, tehát semmi felirat.


Amit látok. Nos, olyan mintha valami nagyon picike pattanás szerűség lenne. De tényleg nagyon picike, tehát ha nem feszül a makkom, akkor nem látszik. Igaz, nem 1 van belőle, hanem kettő három kb.

2010. febr. 26. 21:36
 27/27 anonim ***** válasza:

Nos, akkor tulajdonképpen örülnünk kellene, mert megszűnt az alapproblémád... :-D Éppen emiatt még mindig érdekelne, hogy mi a szappan neve (márkája), hogyha majd tesznek fel hasonló kérdéseket könnyebb legyen ajánlani vmit... (uis sajna, ahogy veszem észre, majdnem mindenki előbb kérdez, mint körülnézne a régi kérdések között...)


Ami a piros pattanásszerűségeket illeti a makkod felszínén, így látatlanban nem tudok nyilatkozni, glom ért7ő miért... hülyeséget meg nem akarok mondani... :-T De sztem ezzel nemcsak én vagyok így...


EE

2010. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!