Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem ernyednek el rendese...

Miért nem ernyednek el rendesen az erek a hímvesszőmben, csak néha?

Figyelt kérdés
Néha amikor rendesen elernyednek,akkor több vér megy a péniszemben,akkor megvagyok elégedve a méretemmel,illetve akkor számít olyan erős átlagnak..Valmit nem lehetne esetleg hasznalni erre? Ginkgo Biloba esetleg?
2015. márc. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a péniszed elernyed, akkor a vér kimegy belőle. Amikor merevedésed van, akkor telik meg vérrel. Az erekció erőssége nem mindig ugyanolyan, mint ahogy a szexuális izgalom mértéke sem. Ezért lehet néha egy kis különbség a méretben, de ez nem betegség és nem kell rá szedned semmit.
2015. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merevedeskor ver megy bele,ernyedeskor kimegy a ver
2015. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Például,ha megfürdök jó meleg vízben,és aztán ha van erekcióm 1-1,5 cm-el hosszab,és vastagabb is joval..nem tudom miért van ez velem..és ha akkor mérem le amikor furodtem,akkor szemeremcsonttól 15 cm..és vastagabb is joval..és tudom,hogy ekkor lenne a tokéletes ..de msot mindig nem furodhetek szex elott..vagy megis?
2015. márc. 20. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt le is fürödhetsz előtte, másrészt senki sem fogja szex előtt lemérni a péniszedet! Annak a kis különbségnek inkább csak számodra van jelentősége.
2015. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a szex előtt illik mindig lefürdeni, ha kultúrált körülmények közt vagytok. Nyilván ha csak úgy valahol spontán egymásnak estek valahol, akkor nem. De ha tervezetten együtt éjszakáztok, akkor igen...
2015. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!