Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg pénisz gombám...

Valószínűleg pénisz gombám van. Már jó ideje, mert először csak a here zacskóm volt és azt hittem, hogy szőr tüsző. De néhány hónap múlva észre vettem, hogy már a péniszemen is van. Ilyen sok idő után is lehet gyógyítani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fehér kis pattanásra vagy tejfoltra hasonlít.
2010. febr. 17. 22:21
1 2
 11/19 Tutujka ***** válasza:

Folt, vagy pötty? Nem mindegy.

A pöttyök a Canesten használatával el kell, hogy múljanak, de ennek feltétele a pontos használati útmutató betartása.

Ha jól tudom, 2 hétig kell kúraszerűen használni, napi két alkalommal.

Majd további nyolc napon a visszafertőzés megelőzése érdekében.

Péniszed tisztán tartására és ápolására, használj intimgélt.


Dr. Tücsök


Ui: Ha nem veszel észre változást, keress fel egy bőrgyógyászt.

2010. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tutujka ***** válasza:

És ami nagyon fontos!

Mindig szárazra töröld a péniszed mosakodás után.

Ez nagyon fontos, mert a nyirkos meleg helyek kedveznek a gombának.

Péniszed mely részén tapasztaltad a pattanásszerű pöttyöket?


Gyanítom azok inkább zsírcsomók, mint sem gomba.

Nem tudod lefotózni? vagy esetleg egy linkkel segíteni?



Dr. Tücsök

2010. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Tutujka ***** válasza:
2010. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A here zacskómon és még a péniszen a bőrön jelent meg,mondom ilyen apró,jól látható,fehér színű,kis tejfolt vagy a (fehér gennyes vagy milyen) pattanáshoz hasonló.Viszketni nem viszket,nem fáj,nem ég,és semmi fizikai tünet nem jelentkezett és a szag,hát az van de az csak gondolom a kamaszodással jár (mint bárhol máshol ahol izzadunk).
2010. febr. 22. 20:06
 15/19 anonim válasza:
hm..szóval pattanás szerű..nővel leszel elmúlik..
2011. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van azzal az apró kivétellel,hogy az uborkámon,amolyan piros elváltozások jelentek meg (ami nagyjából úgy tűnik hogy elmúltak),de a bőrön érzek egy megkeményedett részt (varr?),amihez ha hozzá érek,csíp!(a viszketés se folyamatos,de ha kell,akkor még a falat is le tudnám vakarni)


Van rá esély hogy magától elmúlik,vagy mindenképp doki/gyógyszer a javasolt?

2013. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem volt többször is, nőtől elkapott hüvely gombás fertőzésem. Arra jó volt a Canesten krém. Aztán termálfürdő után nem zuhanyoztunk le, és sexeltünk, akkor is elkaptunk valami gombás szart, de az nem múlt el a krémtől, arra bevehető gyógyszert is ki kellett váltanom. Legutóbb jött ez a herezacskós téma, amit a kérdező írt. Nekem is ugyanolyan tünetek voltak. Semmitől nem múlt el. Olvastam róla,hogy az ecet megöli a gombát. Jól megmostam a farkam, és picit higított 10%os ecettel jól bedörzsöltem mindenhol. Aztán mikor elkezdte csípni ahol gombás volt, leöblítettem. Nem kell megijedni mikor csíp. Leöblíted és elmúlik hamar. Szárazra törlés után a zacsimat, és a farkamat is jól bekentem Bephanten-el. Ez hatott. Pár kezelés után teljesen elmúlt.
2020. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd akkor,ha nem kened be valami hülye kence-ficevel!Biztos valami olyan szert használtál a maszturbalashoz,ami elintezte a peniszedet!
2022. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha naponta legalább kétszer alaposan megmosod,néhány nap alatt eltunhetnek!Azért nem ártana neki egy kis Hypermanganos oldat használata is!
2022. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!