Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet, hogy maszturbálás...

Mitől lehet, hogy maszturbálás végén és után nagyon érzékeny a makkom? (többi lent)

Figyelt kérdés
17éves vagyok és még nem volt szexuális kapcsolatom.Arról szeretnék érdeklődni,hogy miért lehet az,hogy maszturbálás után amikor megtörténik és miután megtörtént az orgazmusom a makkom nagyon érzékeny lesz de csak 1-1,5 percig.A fitymafékem rövid,már azon is gondolkodtam,hogy meglehet,hogy fitymaszűkületem van és talán az okozza.Gondolom nem vagyok egyedüli ezzel kapcsolatban,remélem tud valaki megfelelő választ adni.
2015. ápr. 5. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A makk nagyon érzékeny és ez nem véletlenül van igy .

A természet ezt így alkotta meg .Masztinál az egész nemi rendszeredet izgalomba hozod,de még a makkon lévő érző idegvégződéseket is .Kissé jobban kiemelkednek a maszti végére .Mindent erősebben érzékelnek .Ahogy elélveztél ,minden meg vissza alapba .A rövid féket meg le kell műtetni

Tanév végén csináltasd meg.10 nap és gyógyult is .Igazából csak ezután lehet eldönteni ,mekkora szükületed lehet .

2015. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Értem én,hogy ezek felerősödnek,amikor elélvezek,nade annyira,hogy olyankor ha tovább verem még akkor szinte egy kisebb "idegrángást" is elő tud idézni?Nem ilyen rohamszerűt,csak egy kicsit szinte kénytelen vagyok megfeszülni.
2015. ápr. 5. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez általában így van minden férfinél. Elélvezés után annyira érzékeny a makk hogy legtöbbünknek a további izgatás nem élvezetes, inkább kellemetlen. Várni kell egy kicsit Az újabb izgatással hogy újra kellemes legyen.
2015. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,igy azért megnyugodtam :) köszi a válaszokat!
2015. ápr. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!