Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl rövid a fitymafékem, de...

Túl rövid a fitymafékem, de nagyon félek orvoshoz menni. Hogy győzhetném meg magam, hogy elmenjek megmüttettni?

Figyelt kérdés
Sajnos túl rövid a fitymafékem. A makkom feléig engedi csak hátrahúzódni a fitymám. Sok helyen olvastam, hogy ez nagy gondot okoz a nemi életven és ha nagyon megeröltetem akkor berepedezhet és rövidebb lesz. Olvastam arról, hogy miként zajlik egy ilyen műtét, de azt is olvastam, hogy szaktudás kell,hogy esztétikailag is rendben legyen, mert az ilyet álltalában kezdő orvosoknak adják. 19 éves vagyok, még nem éltem nemi életet, nem tudom fog e rá kerülni sor. Úgy érzem nem s ez is okozhatja, hogy nem merek orvoshoz menni, mert nincs annak célja, hogy megcsináltassam. Nagyon félek attól hogy tróger munkát végezne, s csúnya lesz utána.

2015. ápr. 27. 10:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem lesz kivel gyönyört okozzon, nem kellek a kutyábak se, ezt már felfogtam. Ezért se látom értelmét megcsinálni. Ami a legfontosabb a vizelés, azt elvégzi. Az a lényeg.
2015. ápr. 28. 09:35
 12/28 anonim ***** válasza:

Aki szégyenlős típus annak hiaba mondasz olyat hogy látott már az orvos csomó nemiszervet,a nudista is látott csomó teste még se kapnám elő.Orvos vagy sem aki nem mutogatos fajta nem szívesen veszi elő.


Ez elêg hü lye duma,ezzel aki gátlásos nem tudod meggyőzni,van jó pár női ismerősöm és a munkahelyi éves szűrést is utálják,felül se szeretnek vetkőzni,fél percre se,lehet hallani őket,jaj nekem kell menni,utálom az egészet...



Ezzel meggyőzni nem fogod őt,tudom jó a szándék!

2015. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne legyêl ennyire peszimista,ne mondj ilyet hogy senkinek se kellesz,majd megtalálod a hozzádvalót,de ehhez társaságba kell menni.


Az urológián férfi orvosok vannak,menj el,férfi előtt nem olyan ciki elővenni!

Mivel azt írod a féked rövid így nyugi csak a féked kell műteni,nem kell metêlni,meg senki se kényszeríthet rá.Csak legalább nézesd meg magad.

2015. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

12-es! Te ne engem akarjál kioktatni, itt más a feladat!


Kérdező! Hogy lehetsz ennyire önbizalom hiányos? Ez a dolog mindenben akadályozni fog, mert már csak a puszta beszélgetést egy lánnyal, úgy fogod irányítani, hogy ne legyen belőle semmi, mert benned lesz a gát.

Nyelj egy nagyot, és menj el orvoshoz. Az is egy testrészed, aminek működnie kell! Nem kell felni.. Apukád ne tudna veled elmenni? Tudnak a szüleid a problémádról?

2015. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem tudnak, és nem is fognak!

Egyedül is eltudnék, ha akarnék.

Nem lesz bennem gát lányokkal való beszélgetésnél, mert kerülöm a helyzetet, ahol kéne velük beszélni. Szóval így is meg lehet ezt oldani.

2015. máj. 1. 10:56
 16/28 anonim ***** válasza:

Ne okoskodj már, hanem menj el orvoshoz. Ne gyártsd a kifogásokat!

A akarod elmegyek veled....

Fogalmam sincs, hogy mit kell ezen ennyit agonizálni. Azért ennél 1000x nagyobb problémák vannak, amelyeken szintén tudnak segíteni. Felesleges ez a hű, de gátlásos vagyok, úgyse kellek senkinek duma!

2015. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Amíg nem tudod miylen,a ddig könnyű ezt mondani, hogy jaj biztos kellesz valakinek, hisz én is kellettem bla bla bla. Nem gyártok kifogásokat, megoldásokat gyártok. NEM CSAK egyféleképpen lehet megközelíteni a dolgokat. Én más szemszögből próbálom. Miért kellene megműttetni? Hogy a nem életemben ne legyenek gondok. Van nemi életem? Nincs. Lesz? Az önbizalom hiányom miatt nem. Akkor kell a műtét? NEM! Csal mivel ti kurtok orba szájba és nem tudtok nélküle élni, azt hiszitek senki más sem...
2015. máj. 1. 14:10
 18/28 anonim ***** válasza:

Hű, de beszóltál nagyokos! Olyan okos vagy, hogy 19 évesen leírod magad, Istenem, de sötét vagy!!!

Igen, én pedig kurok a férjemmel agyba-főbe, és boldog vagyok. Na és?

Neked is ezt kívánom te szerencsétlen, csak el kéne menned az orvoshoz egy rutin beavatkozásra...

2015. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
De én nem akarok szexelni. :D Túl ronda vagyok ehhez. Egy lány mellett sem érezném jól magam az ágyban. Undorodom magamtól. :*
2015. máj. 1. 23:39
 20/28 anonim ***** válasza:

69%-os kioktatni nem akartalak bocs ha te ezt annak vetted!

Csak aki ilyen típus arra nehéz hatni.


De ismertem hasonló felfogású gyereket,aki a külseje miatt önértékelési gondokkal küzdött és ők másképp látják a dolgokat,őket senki nem akarja megérteni,hü lyének nézik sokszor,holott nem azok,csak sok gondjuk van,néha olyan gondjaik vannak amiket nem lehet megoldani.Velem egyszer beszélt a gondjairól.


Az általam ismert gyerek teste pl tele volt nagy anyajegyekkel(ne 3-5 db-ot képzelj el,hasnál,hátnál is 15-20 db minimum),magas sem volt,strandra se akart menni,mert csak azt látta ő még átlagos se,és nem akart folyton ezzel szembesülni,nem akarta hogy megbámulják őt,hogy más meglássa,a tv-ben is mindenkinek elég szép bőre van,de a strandokon is.A szüleivel semmit nem tudott megbeszélni és mellette anyagilag is béka feneke alatt voltak,ha nincs pénz akkor arra sincs hogy néha elmászkálj otthonról.Ha furcsábban nézzel ki az átlagnál kicsit akkor van hogy ki is közösítik,és van hogy napi szinten támadásoknak,cikizéseknek,vagy lenézéseknek vannak kitéve.

Ez a srác se tudott a gondján változtatni,hiszen a bőrét nem nyúzathatja le.A srácot is mindig faggatták később amikor mondta családot,de gyereket semmiképp se akarna,hogy mértis

Most mit mondott volna hogy genetikailag nem akarja hogy a gyerek is csupa anyajegy legyen,mert ő rengeteg mindenből kimaradt emiatt.

Aki nincs ebbe a cipőbe az nem tudhatja mi járhat a fejükbe.


Hidd el aki átlagos az minden téren jobb helyzetben van mint aki nem.

2015. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!