Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl rövid a fitymafékem, de...

Túl rövid a fitymafékem, de nagyon félek orvoshoz menni. Hogy győzhetném meg magam, hogy elmenjek megmüttettni?

Figyelt kérdés
Sajnos túl rövid a fitymafékem. A makkom feléig engedi csak hátrahúzódni a fitymám. Sok helyen olvastam, hogy ez nagy gondot okoz a nemi életven és ha nagyon megeröltetem akkor berepedezhet és rövidebb lesz. Olvastam arról, hogy miként zajlik egy ilyen műtét, de azt is olvastam, hogy szaktudás kell,hogy esztétikailag is rendben legyen, mert az ilyet álltalában kezdő orvosoknak adják. 19 éves vagyok, még nem éltem nemi életet, nem tudom fog e rá kerülni sor. Úgy érzem nem s ez is okozhatja, hogy nem merek orvoshoz menni, mert nincs annak célja, hogy megcsináltassam. Nagyon félek attól hogy tróger munkát végezne, s csúnya lesz utána.

2015. ápr. 27. 10:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Akkor jól gondoltam itt nem csak a fitymaféked rövidsége a gond.


De mi miatt érzed magad rondának?

Lehet segíteni nem tudok,de meghallgatlak és nem fogok beszólni neked.

Mi az ami nagyon zavar magadon,amin nem lehet változtatni?


Nézd rábírni nem tudlak hogy menj orvoshoz,így nem is fogok erősködni,de leírtam ha valamikor rászánod magad mi annak a módja,ez már a te dolgod lesz.



De akkor a testi betegségeden kívül mi van a lelkeddel?

Mi a másik gondod?

2015. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

20

Így van. Akinek semmi baja, az tud a legjobban és a legtöbbet okoskodni, mert azt hiszi, ha neki ment, meg a haverjának akkor miért ne menne másnak?...


21

Az miatt érzem magam rondának, hogy nem vagyok jóképű. Más ha mosolyog, legtöbb esetben szép, de nekem annyira idióta mosolyom van hogy inkább hanyagolom. Akkor nem azt mondom hogy kövér, inkább hogy telt vagyok. Van pocakom, a combjaim se vékonyak. És ugye a lányoknak a sportos, izmos fiúk kellenek. De hájasak semmi képp nem. Most lehet mondani, hogy akkor járjak el edzeni, sportolni. Miért? Hogy legyen egy olyan kapcsolatom ami azért van, mert izmos vagyok, meg sportos, és nem azért, mert gondoskodok, törődöm, kedves vagyok, őszinte? Nem akarok egy felszínes kapcsolatot, mint a mai emberek 70-80%-ának van.. Akkor utálom a személyiségem. Nem szeretek bulizni, nem szeretek társaságba menni, nem szeretem az alkoholt, se a cigit. Nem szeretek eljárni haverokkal be a városba és ezeket soha nem is tettem még. Jobban szeretem a nyugalmat, a csendet, az olyan környezetet ami nem zajong, ahol 10 négyzetméteren max 2 ember van. Szóval eszméletlenül unalmas ember vagyok. Akkor itt ez a probléma oda lent, ez a rövid fitymafék. Nem merek orvoshoz menni vele, mert szégyenlős vagyok, nem akarom elővenni, mert ugye az enyém kiskorom óta senki nem látta. Félek, ha nő kezel és mivel még nem ért hozzá nő, az a kezelés annyira felizgat, hogy elkezd ott nekem akciózni. Félek a műtét utáni sebektől, mert sokan mondták, hogy az ilyet a kezdő orvosokra bízzák. Akkor nem vagyok megelégedve a mérettel. (15-16cm, sz.5-6cm) Mivel az én korombeli lányok többsége azért már volt férfival félek, hogy az enyémet kicsinek találja azok után, vagy nem is akarnak semmit tőlem, mert tapasztalatlan vagyok. Akkor ha ezek még is mennének, nem érezném jól magam az ágyban a lánnyal a testem miatt, mert saját magam is undorodom tőle és nem várnám el, hogy egy lánynak is szenvednie kelljen mellettem. Nem akarok barátnőt, mert unalmas, semmis életem van aki mellett semmi izgalom nincsen. Lényegében utálom az egész létet. Nem vagyok képes megérteni, hogy miért van élet, hogy honnan van élet, és hogy miért ennyire igazságtalan az egész. Szóval az egésznek semmi értelme. Már tömeg iszonyom is kialakult, ami emggától a munka keresésben. Egyszerüen szar az élet. És nem kell hogy jöjjenek ide okoskodni azok, akiknek bejött és semmi gondjuk, mert fogják fel, hogy nem mindenkinek megy olyan jól..

2015. máj. 2. 16:12
 23/28 anonim ***** válasza:

Tudod megértelek nagyon is.Te másabb típus vagy mint sokak,nem vonz a tömeg,a pezsgés,hanem a nyugalom.Persze vannak mások is akik hasonlóak,de nem könnyű megtalálni őket.


Akkor de nem okoskodásként leírok pár dolgot jó ,a férfi átlag méret mereven 12-16 cm.A te 16 cm-ed az tökéletes méret,tehat emiatt ne aggódj!Ezzel semmi baj nincs.


Az urológusnál az a helyzet hogy zavarba jön az ember emiatt nem valószínű hogy felállna,ezt hidd el.Az urológusok többsége férfi orvos ha magán rendelésre mész akkor ott többnyire külön vizsgáló rész van kialakítva így csak az orvos fog látni.Ha csak a fitymaféked rövid nem kell metélni!A féked kell vagy átvágni vagy el is távolítani,de a fitymád nem kell bántani.

A műtétet sebész szokta végezni,de nem kezdő,sőt utána lehet nézni,rá lehet kérdezni ki lenne az orvos naki műtene,mik a vélemények róla.

De ezt csak tud,de a te dolgod hogy elmész e orvoshoz és mikor.Tehát ezt a részt itt befejezem.



A testalkat ésb edzés kérdésében igazat adok részben,mert több embert ismerek én is,és sokak egyáltalán nem esznek sokat csak a genetikai adottságúk olyan hogy testesebbek.Volt igaz lány ismerős aki keményen edzeni járt és semmi eredménye,pedig keményen félévig csinálta heti 3 alkalommal.

És valóban az nem jó ha valaki másoknak akar megfelelni folyton,mások miatt változni,ha nem önmagáért legyen az testi vagy érzelmi stb szeretik,fogadják el,hanem mert másnak adja ki magát.

2015. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Amúgy vannak nők akik a mackós alkatot szeretik.De nem olyan könnyű olyat lányt találni aki neked is megfelel és akinek te is megfelelsz.Láttam nem egyszer hogy szép csajok nem épp jó képű srácokkal jártak,biztos jó a dumájuk volt.Meg ha végig megyek a városba nem csupa szép fiút,meg modell csajt látok.DE ettől még a rossz érzés nem szűnik meg!

A tv minden kigyúrt fiúkat,modell kinézetű,alkatú lányokat mutogat ez csak árt azoknak aki önértékelési gondokkal küzdenek.


Aki nincs benne nem tudja milyen az ha olyan akar lenni valaki amien nem lehet.Meg valóban igazságtalan az élet mert van akiknek nagyon sokat ad,a másik meg a sor végén állt amikor a jó tulajdonságokat osztották.


Arra mindig ügyelj hogy attól hogy elégedettlen vagy önmagaddal ez mindenben ne akadályozon meg azért!

2015. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Jól értettem hogy munkát is keresel?


Na így még jobban megértelek.Aki nem állástalan az nem tudja,hogy milyen értéktelennek tudja érezni,vesztesnek magát az ember ha nem talál munkát,ez olyan mintha sehova se lenne jó.Ezt csak az tudja aki volt már hosszú távon álláskereső.



De attól hogy csendes alkat vagy még nem vagy unalmas,csak olyanok társaságát kell megtalálnod akik a nyugalmat szintén szeretik.Hidd el úgy is lehet találni társaságot,csak ne zárkozz el teljesen.

2015. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú választ.

Tudod én mi akarok lenni? Kamionsofőr! Tehát passzol is a személyiségem hozzá. Nem szeretnék barátokat, se barátnőt se családot, senkit. És ott úgy is egyedül leszek. Oda nem kell barát, nem kell barátnő, nem kell jó fitymafék, nem kell izmos test, meg jóképűség. Lerakom szépen a szakmát, és nekivágok. Az az életcélom, hogy ezt csinálom, vezetek, fuvarozok. Eleinte csak az országban, de ha jól megy, akkor nemzetközin is ameddig cask lehet. Szeretnék venni egy saját vontatót. Egy nagyot, aminek szép nagy fülkéje van. De nem is modern kamiont, hanem egy peterbiltet. És azt csinosítgatni. Még csak saját házat sem nagyon akarok. Majd idővel, de akkor is majd olyat, amit én tervezek meg. Szóval egy ilyen hegyes völgyes vidéken, ahol nagyon kevés ember van, oda egy szép házat, ahol élhetek. Ennyi lenne az álmom. Ha találok munkát most, akkor a pénzt jogosítványra, majd autóra szeretném költeni, az autóval pedig futárkodni akarok, hogy gyakoroljam. Az autóval kapcsolatban sincs nagy elvárásom, csak egy BMW E36 a vágyam, azt is használtan, ami a netes hirdető oldalakon 500-600 ezer között van. szóval nem drága. Én kilőttem azt az álmot, hogy legyen egy barátnőm akivel boldog leszek. Felfogtam, hogy ez nem mindenkinek adatik meg. Aki ezt nem tudja felfogni, az megérteni sem tudja és cask szenved.

2015. máj. 2. 17:39
 27/28 anonim válasza:

"Most lehet mondani, hogy akkor járjak el edzeni, sportolni. Miért? Hogy legyen egy olyan kapcsolatom ami azért van, mert izmos vagyok, meg sportos, és nem azért, mert gondoskodok, törődöm, kedves vagyok, őszinte?"

-

Akkor ha ezek még is mennének, nem érezném jól magam az ágyban a lánnyal a testem miatt, mert saját magam is undorodom tőle és nem várnám el, hogy egy lánynak is szenvednie kelljen mellettem.

-

Na látod! Ne azért járj edzeni, sportolni, hogy a lányoknak tetszél a lányoknak, hanem hogy ne undorodj magadtól. Valamint egy jó nagy adag önbizalmat is ad. :D

Ez csak egy jó tanács.. Ha megfogadod boldogabb lehetsz, ha nem akkor maradhatsz a félénk, depressziós világodban. Tudom milyen az.. Én is olyan voltam. :D

2015. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az álmod sofőrködés,kamion megvalósítható.Fiatal vagy,minden előtted van mêg.


Megértelek,de nem kell minden más álomról lemaradni,hiszen ha tanfolyamra jársz ott emberek vannak,ott is barátkozhatsz.


Nyugodtan barátkoz és akik vannak barátaid azokat ne mard el magadtól.


Tudom szeretsz egyedül lenni,de néha velük is menjél el,velük is találkozál.


Ha ennyire zavar a tested akkor valóban probálj meg edzésre menni,és akkor ha nem is sikerül 6 hónap után se a testalkatodon változtatni legalább azt mondhatod te mindent megtettél és kész.


De ez a te döntésed!


De te se vagy senkinél se kevesebb,neked is járhat boldogság,minden olyan ami másoknak is.Ezt azért tud.

De ezért picit tenni is kell,a barátaiddal legyen kapcsolatod,legalább néha menj el velük.

2015. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!