Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés -re milyen...

Korai magömlés -re milyen tanacsaitok lenne? 1-2 percen belül elélvezek, ha van annyi. Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Ezt már kiskorom ota tudom, hogy korai magömlésem van es nagyon kétségbe vagyok esve... Urológusnal is jártam,....

Elore köszönöm a tanácsokat...



2015. ápr. 30. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az orgazmusvisszatartást meg kell tanulnod. valakinek magától megy, de sokan tanulják ezt a készséget. maszturbáláskor, ha érzed, hogy elélveznél, hagyd abba kicsit, majd ha megnyugodtál, folytasd újra. gyakorlás kérdése, de szerintem menni fog.
2015. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ESZO, magömlés visszafogás, orgazmus visszafogás.. intim súlyzózás (én ilyen 12-15 kilókkal nyomom, jó kis izommunka, vérkeringés erősítés, hormonrendszer stimuláció)
2015. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia próbáltam a vissza tartasz meg sok mindent, de nem sikerult...
2015. jún. 16. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

PC izmodat összehúztad? De az agyadig felhúztad?


Akkor erősítsd még, gyakorolj rá.

2015. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te aztán nem szívesen segítesz
2015. jún. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!