Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az egyik mellbimbóm...

Miért van az egyik mellbimbóm sokkal lejjebb mint a másik?

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez ? Van rajtam egy kis felesleg, nem sok, de láthatóan teljesen máshol van a kettő. Ezzel lehet tenni valamit ? Ha leszálkásítom magam (nem rég kezdtem el edzeni, kb 4 hónapja), akkor kisebb lesz a helykülönbség ???

17/F



2015. máj. 10. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, valamivel kisebb lesz-e a különbség, bár egy kis felesleg leadása nem hiszem, hogy sokat számítana.


Teljesen természetes, hogy az ember nem szimmetrikus. Esetenként egész nagy különbség van. Ezzel alapvetően nem lehet tenni semmit, ilyen vagy.

Az izmok is asszimmetrikusak, persze, vannak jól menő profi testépítő versenyzők, akik asszimmetrikusak (nyilván rendesen edzenek és az izom mérete kb. egyforma, de az alakjával nem tudnak mit csinálni, max. elrontani idióta szerekkel, de most rendes izomnövelésről van szó), de így is elég jó eredményeket érnek el. Pedig náluk aztán számít az esztétika és előnyösebb, ha szimmetrikusak, de az csak egy tényező. Valószínűleg Nálad a mellbimbó-asszimmetria sem fog gondot okozni az életben :)

2015. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát rendben, köszi szépen a választ !
2015. máj. 11. 06:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a füleid sem egyformán helyezkednek el .
2015. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak nekem olyam fura :D

Folyamatosan azon parázok hogy a csajoknak feltűnik-e.

2015. máj. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!