Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem fityma szukuletem van?

Nekem fityma szukuletem van?

Figyelt kérdés

Amikor nyugalmi allapotban van akkor fel tudom huzni de amikor merev allapotban van akkor csak a makk feleig tudom de a maszturbalas gond nelkul megy.

13/f


2015. máj. 13. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik részleges szűkületnek .Lehet hogy menne tovább is,csak nem szárazon ,hanem valami sikositóval .

A fiúk nagyon kényesek,a legkisebb fájdalom érzetnél már le is állnak .A doki szerintem nem sokat gondolkodna a hátara húzáson .Mivel a mszti enélkül is gond nélkül megy ,amit el is hiszek ,nem is erőlteti senki a teljes makk mögé húzást .

2015. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Örülök hogy lepontoztak ,nem tudtam hogy vannak itt profok ,és okos tojások is .
2015. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Igen enyhe fitymaszűkületed van,de lehet ezen mêg tudsz javítani magad is.


Meleg vízben minden nap tornáztasd a fitymád,húzkod hátra mintha maszturbálnál(ha merev a péniszed akkor is folytasd hiszen mereven nem tudod teljesen a makk mögé húzni) és azt veheted észre hogy mindig kicsit hátrébb tudod húzni a fitymád és nem feszül.De óvatosan csináld,csak addig húzd ameddig engedi.


Ha nem lesz javulás pár hét alatt se urológushoz kell menni,oda nem kell beutaló,csak tb kártya,személyi igazolván.Lehet egy kenőcsöt ír fel az orvos.

2015. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
58%-os én meg felpontoztalak☺
2015. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszi 5 ös !
2015. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát az 58%-os csaj az mondhatom, rohadt nagy szakértő.


Te meg, öreg, menj el az orvoshoz, túlesel rajta gyorsan, és onnantól rendesen fog működni a bré, ha szükség lenne rá. Húzogatással csak kicsi gyerekkorban lehet helyrehozni, te azon már régen túl vagy sajnos.


Fitymaszűkületnél meg rohadtul nem a síkosításon múlik, hogy hátramegy-e a bőr. Egy csatakos punciban sem megy hátra, ha a fityma túl szűk. Tapasztalatból mondom.

2015. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7# honnan veszed ,hogy az 58% os csaj ?

Neked lenne akkora tapasztalatod a dolgokban ,mint az 58 % kosnak,talán még a válaszod is más lett volna .

2015. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Pont hogy a fityma tagítható éx nincs életkorhoz kötve!



Nem mindig szüksêges a műtêt,főleg az a műtêt amire kedves 66%-os te gondolsz!

2015. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem az se zavarna ha nő lenne,ha igazat írja,meg a lehetőségekről akkor mindegy a nem de mêg a kor is😀
2015. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!