Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy impotens lettem?

Lehetséges hogy impotens lettem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és ma egyszercsak nem merevedett meg rendesen a szerszámom. Tegnap még semmi baj nem volt, kemény volt, rendesen "működött" úgymond, ma pedig félmerev állapotba is alig bírtam hozni. Lehet hogy impotens lettem? Vagy lehet hogy csak átmeneti dolog?
2010. febr. 24. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
túl sokat foglalkozol a farkaddal! Gondolom minden nap kivered magadnak 5x, és unja már a dolgot
2010. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak pillanatnyi "zavar", ilyen mindenkinél van.
2010. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és meddig tart ez a pillanatnyi zavar?
2010. febr. 24. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig amíg agyalsz rajta.
2010. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lettél impotens... A szex nem parancsszerű, dönthet úgy a szervezeted, hogy most nem akarja. Akkor a részegek is mind impotensek lennének :)
2010. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Bármi változást tapasztaltál a közérzetedben, légzésedben?

_ Nincs más panaszod?

_ Írd le részletesebben, hogy történt, hogy álltál neki (Előkészületek? Közérzet? Megvolt-e a kedv? Fürdés után voltál-e? Nem pánikoltál-e attól, hogy vki bejön, vagy kulcsra zártad az ajtót?... stb.)

_ Mennyi ideig próbálkoztál?

_ Végeztél-e azelőtt közvetlenül bármiféle fizikai munkát?

_ Még csak orgazmusközeli állapotba se jutottál?

_ Nem volt túl száraz, vagy túl nedves a makkod, miközben csináltad?

_ Heti hány alkalommal, napi szinten hányszor csapod ki a cuccot?


Mindenek előtt mondj egy testmagasságot, testsúlyt is, és hogy milyen alkat vagy! Oks?

Pánikra meg semmi ok, úgyhogy ne aggódj Pajtás! Segítünk! ;-)


Üdv: EE

2010. febr. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hi!


-nem

-nincs

-szobámhoz nincs kulcs. annyira nem voltam ráhangolva csak feltünt hogy nem merevedik meg teljesen és ráparáztam, ilyen még sosem volt.

-10 percig kb

-nem

-de, addig igen

-nem

-napi 1 max 2 alkalommal


És ha számít a reggeli merevedés is megvolt. Szóval igaz, valószínűleg csak átmeneti dolog lehet, csak bepánikoltam hírtelen :)

2010. febr. 25. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből megítélve sztem sincs semmi bajod, alkalmi kihagyás le7ett. Ha viszont még néhányszor előfordul ez, érdemes elmenned egy teljes körű orvosi kivizsgálásra, amiben benne van a kardiológiai és urológiai kivizsgálás is. Azért ez a kettő, mert a keringés kapcsolatban van a péniszed merevségével.


Sportolsz egyébként vmit? Mit? Heti hányszor, és mennyi ideig?


EE

2010. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!