Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszértágulat a herében?

Visszértágulat a herében?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja voltam ilyen "átnézésen" és visszér tágulatot találtak. Kiirtak hogy mennyek el vele a kórházba. Szerintetek érdemes lenne elmenni? Mert mondta hogy a sportolóknál sokszor előfordul és én vizilabdázok.

Ha nem mennék el lenne valami rossz következménye?

Meg ha elmennék műteni fognák?

Ja és olvastam azt hogy ettől nehezebben sportolok? (de szerintem ez hülyeség mert elég jól sportolok)



2015. máj. 17. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 14/F
2015. máj. 17. 08:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy kell e műteni az orvos tudja eldönteni. Rossz következménye akkor lehet ha ezáltal nemzőképtelen lennél. Ugyanis a herevisszér tágulat következménye, hogy nem lehet gyereked.
2015. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A herevisszérnek több stádiuma van. Ha enyhébb, és nem okoz panaszokat, nem minden esetben műtik. Feltétlenül nézesd meg, ha azt javasolták!
2015. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha neked kíirták hogy menjél vele kórházba ,az már nem véletlen van.Valóban jól mondta a doki,ez a fiatal,főleg fejlődésben lévő fiúk betegsége ,zömében 21 éves korig .A megerőltetéstől alakul ki.A gond a here vénájában van,ott van elzáródás ,és ez vissza hat a here ereire is.Ezáltal lassú ott a véráramlás ,melegebb a here a kelleténél ,és nem képződnek életképes spermiumok .Rosszabb esetben a here sorvadásnak is indul .

Csak műtéttel gyógyítható .Mivel nagyon fiatal vagy ,ezt nálad altatásban végeznék .Kb 2-3 napos kórházi bentlétet jelentene .A műtéttől nem kell félni ,teljesen fájdalom mentes .Jah,és nem a töködet fogják műteni.

2015. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!