Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek fitymaszűkülete volt és megműtötték?

Figyelt kérdés

Sziasztok, leírnátok hogy pontosan milyen típusú fitymaszűkületetek volt (pl. csak erektált állapotban nem volt hátrahúzható a bőr, vagy ernyedt állapotban sem?)

Arra is kíváncsi lennék, hogy a műtét maga milyen volt, meddig tartottak bent titeket utána? (ha bent tartottak?)

Értelmes válaszokat előre köszönöm :)



2015. máj. 17. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg ilyen kérdés volt itt már GYKn, és volt oylan is ahol a srác leírta részletesen hogy mi történt, és mi lett utána.


Keresgélj egy kicsit, meglesz :)

2015. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pearldrumm válasza:
86%
Nekem Ma pontosan 11 napja h meg mutottek
2015. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
A korodat miért nem ítratad ? A műtétnél ez is azámit .
2015. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb két hónapja műtöttek a Péterfy kórházban. Ha pesti vagy, akkor ajánlom, mert bár lepukkant a kórház, de nagyon jók az orvosok és nagyon kedvesek is. Ernyedt állapotban ugyan le tudtam húzni, de csak nagyon hezen és fájdalmasan. Sajnos sokat halogattam a dolgot, ezért be is volt már hegesedve. A műtét csütörtökön volt, fél nyolcra mentem be, kb 11-kor toltak be a műtőbe. Sokat kellett várni, mert négyen voltak rajtam kívülmég ugyanúgy körülmetélésre, és nem én voltam az első. Kapott mindenki egy ágyat, azon lehetett várakozni. A műtét után másfél órát még feküdtem, aztán kaptam új kötést és hazamehettem. Egy hét múlva kellett kontrollra mennem, ahol a dokinő (igen, nő műtött, ráadásul kb harmincas) rápillantott, mondta hogy minden oké, és többet nem is találkoztam vele. Most két hónappal késöbb már teljesen jó minden, működik is, megszoktam már, szerintem szép is lett, a heg egyenes, szóval elégedett vagyok.
2015. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

#4 es a leglényegesebbet kihagytad.Altatásban történ ,vagy helyi érzéstelenitéssel.A ha érzéstelenitéssel ,akkor ez hogy történt,hova szúrtak,mennyire fájt? Műtét közben volt e fájdalom ? Ezek érdeklik a kérdezőt is szerintem .

Csak azért írtam,mert nekem ilyenekről is írogattak műtéten átesett fiúk.Jah,és a korod te sem irtad.

2015. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyi érzéstelenítés volt. Az injekció eléggé fáj, de csak pár másodperc. Felajánlották, hogy adnak valami pirulákat, amitől elbágyadok, de ez azzal járt volna, hogy csak késöbb engedtek volna haza, úgyhogy nem éltem vele. 22 vagyok egyébként.
2015. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és műtét közben semmit nem éreztem, csak a végén a varrást. De az se fájt, csak ilyen viszkető érzés volt. Viszont volt egy sorstársam aznap, aki azt mondta, neki alig hatott a lidokain, mert gyulladás volt a makkján, úgyhogy ő nagyon szenvedett. De gondolom nem ez az általános.
2015. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 19 éves vagyok (majdnem 20), és eléggé be vagyok parázva. Ez nem jön jól így vizsgaidőszakra, de én vagyok a hülye hogy eddig nem mentem el (azt hittem hogy saját magam megtudom oldani a dolgot)
2015. máj. 17. 15:50
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

A műtétet a vizsga időszak utánra is meg lehet beszêlni az orvossal.Hosszú gyógyulási időre kell számítani.


És nem csak a körülmetélés létezik,ha nem durva nagyon a szűkületed akkor az orvosnak is mond el hogy ha lehet szeretnéd ezt elkerülni.Akik eddig írtak bármi fajta műtétről(bemetszés,fityma plasztika,részleges vagy teljes metélés)ott helyi érzéstelenítésben zajlott a műtét.

2015. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nekem ugye csütörtökön volt a műtét, hétfőn már vígan mentem egyetemre. Nem vizsgaidőszak volt ugyan, de a lényeg, hogy maximum három nap, ami kiesett a megszokott életritmusból. Azaz négy ha a műtét napját is számolom. Annyi, hogy reggel este egy hétig kamillateában kellett áztatni 10 percet, emiatt kicsi korábban keltem. De egyébként ha már eddig vártál, akkor nem azon a pár héten múlik, csinalhatod a nyári szünetben is.
2015. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!