Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehetett? (Kicsit...

Ez mi lehetett? (Kicsit gusztustalan)

Figyelt kérdés

Ma suliban mikor elment wc-re,és kijött a vizelet,kiráztam a szerszámot,viszont kicsit több folyadék jött ki a rázás által,mint szokott.

Aztán észrevettem,hogy ment egy pár csepp a fekete nadrágomon is,ahol megszáradva,fehér foltokat hagyott.

Tehát nemigen vizelet volt,de nem is ondó,mert hát, honnan jött volna,és teljesen híg volt.


2015. máj. 20. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
előnedv?
2015. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele a helyedben. Lehet ondó, vagy gyulladás, egyik sem normális, de ha valami bajod van, akkor ez a tünet megint elő fog jönni pár napon belül és majd akkor hívd fel az urológiát.
2015. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben. másfél éve metéltek körül,bár ez gondolom nemigen számít.
2015. máj. 20. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A vizelet sós is .Talán annak nyoma látszódott száradás után .
2015. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor a vízelet,előnedv megszárad az valóban feher színű tud lenni,főleg fekete nadrágon.



Metêlés miatt nem irigyeljek.


Mért kellett metêlni,azt csak nagyon súlyos fitymaszűkület nél kell,csak nem olvasnak utàna a szülők se,elsietik a döntést?

Hàny éves vagy.

2015. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok. nagyon súlyos volt,de utólag nem bánom.

nem is fájt a műtét, 2 hétig volt érzékeny.

nagyobb is,tisztább is,szebb is.


semmi gondom vele.

2015. máj. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!