Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem akarnak megvizsgálni?

Miért nem akarnak megvizsgálni?

Figyelt kérdés
Hivatalosan, papíron egy Szabolcs megyei városban lakom, de leginkább csak hétvégén vagyok otthon, mert hétközben Debrecenben tanulok. Gondoltam szakszerűen járok el, és felhívom az egészségügyi járóbeteg központot előjegyeztetni magam. Kérdezte a nő hogy hol lakom mondtam neki hogy hol. Azt mondta nem vizsgálnak meg így, mert én Nyíregyházához tartozom. És ha van valami komoly ?(persze akkor nem előjegyeztet az ember, de mégis ? ) Hagynának megdögleni ? Mivel tanuló vagyok sztem fizetve van a TB-m, de ez nagyon rosszul esett, hogy így működik ez az ország. Ez normális hogy Nekem nincs jogom egészségügyi szolgáltatást igénybevenni Debrecenben ?
2010. febr. 25. 14:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy zajlott hogy megkérdezte mik a panaszok mondtam neki, azt mondta feküdjek fel gatyesz le, megnézete, nem volt megduzzadva a hugycsövem azt mondta normál állapotú, herék rendben voltak, és volt még tapogatás, vesére, meg hólyagra ilyenekre, hasfalra, plusz Ultrahang mindezekre, és minden rendben volt !Jah meg vizeletvizsgálat, ami negatív lett !
2010. márc. 8. 09:35
 12/15 anonim ***** válasza:

És most mi van? Továbbra is fennáll ez a szúró fájdalom?

Azóta mit léptél, hogy ez az állapot megszűnjön?

Pontosan mely része szúr a csövednek?

A vizsgálatot Db-ben végezték el vagy a lakóhelyeden?


EE

2010. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Debrecenben végezték el a fájdalom, még fent áll, de el lehetne vele élni csak én nem akarok ezzel élni . Életveszélyes betegségem nincs annyival megnyugtattak.
2010. márc. 9. 12:27
 14/15 anonim ***** válasza:

És most mit akarsz tenni? Van vmi terved a megoldásra?

A húgycsövedben, ill. annak mely részén erzed ezt a szúró vmit...fájdalmat vagy mit,...?


EE

2010. márc. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hugycső egész hosszában érzem, másik orvosnál voltam ő elküldött egy teljes üledékes vizsgálatra, ott majd kiderül a dolog, mert ez az általános elég pontatlan azt mondta a doki. De kicsit rövidlette a fitymaféket, de nem tudom szerintem nem onnan ered a fájdalom. De elsődleges a vizelet ott megmondják hogy ha nem is nemi betegség mert ugye annak váladékozós tünetei vannak meg ordító fájdalmak, sok esetben, de lehet egy kicsi fertőzés. Laknak bennem oylanok amik nem kellenének oda . Ha nem ez akkor meg valami lesz .
2010. márc. 13. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!