Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mezei Tünde urológusról...

Mezei Tünde urológusról valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jahn Ferenc kórház, Bp.

2015. máj. 21. 00:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
inkább férfi dokit keres ezek férfi témák jobban tudja egy férfi h mi szitu
2015. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Trolompár Armandó válasza:
32%
Sajnos nincs, én Zöldlomb Legolas-hoz szoktam járni, ő meg sajnos erdei tünde.
2015. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a nőgyógyász csakis nő lehet, mert azok női témák.
2015. máj. 21. 01:16
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Én már voltam férfi és nő urológusnál is (Mezeit nem ismerem). Nekem kevésbé volt kellemetlen, amikor nő vizsgált, mert természetellenesnek találom ha egy férfi nyúlkál oda, másfelől a nőknek kisebb kezük van és vékonyabb ujjuk, ha érted, mire gondolok. DE azt vettem észre, a lány urológus rohadtúl nincs képben, mit érzek odabenn a prosztatánál, nem tudja átérezni, mert neki nincs olyan. Kérdés persze, hogy egy férfi át tudja-e, amíg nem fájt neki magának ott. Lehet, hogy ő sem. De egy 50 fölötti férfi doki azért feltehetően tudja már, milyen érzés, ha a prosztatád szemétkedik.
2015. máj. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is női urológusom van, ráadásul fiatal harmincas, és még műtött is odalent engem. Rohadtul nem számít a neme a dokinak szerintem. Talán csak annyiban, hogy tapasztalatom szerint a női dokik valamelyest türelmesebbek és ezáltal kedvesebbnek tűnnek. De egyébként a környezet, tehát a rendelő és a fehér köpeny miatt amúgy is első sorban az orvost látja az ember, nem pedig a férfit/nőt.
2015. máj. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Külső dolgok megitélésében 49:51 arányban a férfi dokikat részesíteném előnyben .Más esetekben viszont a férfi doki tud azonusulni,főleg ha más idősebb ,és átélt problémákat is .Egy női doki sosem tud azonusulni egy tökön rugással,prosztata gyulladással,de még egy olyan húgyuti fertőzéssel sem ,ahol a vizelés is fájdalmas ,égető.

Ők ezt csak a szakkönyvekben olvassák .

2015. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez baromság. És egy férfi urológus, akinek soha nem volt húgyuti fertőzése vagy prosztatagyulladása az hogyan azonosul? Egy onkológus hogyan azonosul, ha soha nem volt rákos? Egy sebész otthon esténként vágja fel magát, hogy azonosuljon? Ugyan már.
2015. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már férfi és női urológusnál is. Nos a férfi doki lehangoló volt. Felületes, flegma volt, szinte semmit nem mondott. Ezután voltam két dokinőnél is. Mit mondjak? Kedvesek, megértőek voltak és alaposak. És mindkettő részletesen elmagyarázott mindent. Úgyhogy ha még lesz urológiai problémám ha lehet doktornőhöz megyek.
2015. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én gátlásos volnék egy nőnemű dokinak pl. szexuális problémákról mesélni. Vagy olyanokat, hogy "kivörösödik a makkom, és bűzös váladék jön a húgycsövemből". Én nem szeretnék egy csajjal ilyeneket megtárgyalni.
2015. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Férfi párti vagyok,amikor másokkal is dumáltam egy férfi előtt elő venni nekik is kevésbbé ciki mint nőnek mutogatni.



De az hogy mennyire figyelmes vagy ügyes az orvos nem a nemétől függ,az orvos hozzáállásán!!!!



Ettől függetlenül nekem mutogatni,beszêlni bármilyen férfiasságomat érintő témában férfi orvos előtt könnyebb,nő lehetne akármilyen rendes alíg várnám,hogy onnan húzhassak.



Mindig utána nêzek az orvosnak,mik a vélemények róla így megyek orvoshoz és küszöbölöm ki hogy bunk ót fogjak ki.

2015. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!