Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az aranyeremmel?

Mi lehet az aranyeremmel?

Figyelt kérdés
Szóval leírom az egész történetet. Egy ideje újra előjött az aranyerem, de kentem a Reparon nevű krémmel, ami segített is rajta, kezdett elmúlni. Most ott tartok, hogy nem múlik el, de nem is fáj. A krém már nem segít (nem tudom az lehet-e a gond a krémmel, hogy lejárt a szabatossági ideje, de csak néhány napja). Nem szeretnék egyből az orvoshoz futni vele. Vegyem újra a krémet? Fájdalmat nem érzek, csak egyszerűen zavar, hogy ott van. Mit kéne tennem ? 17/F
2015. máj. 22. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1 es,neked elgurult a gyógyszered .
2015. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Örülj annak hogy nem fáj.Egyébként meg ülj bele egy forró kádba,az jót fog tenni neki
2015. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mármint úgy értem tegyél forró vizet a kádba és úgy ülj bele mielőtt valaki belém kötne
2015. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
És még valami.Ne használd túl sűrűn a Reparont mert akkor egy idő után immunis lesz rá az aranyered.Egyébként nagyon jó krém,ajánlani tudom mindenkinek csak tudni kell használni meg ugyebár nem árt ha legalább minden szarás után megmosod a segged de az a legjobb ha minden nap megmosod
2015. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne használd a lejárt krémet, legjobb lenne ha megmutatnád az aranyeret sebésznek, ő ír fel rá hatékony krémet.

Ha már látta orvos és biztos, hogy aranyér, akkor ajánlom neked a Proktis-M plus végbélkenőcsöt, nekem bevált.

2015. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni amikor én csak a kész tényeket írtam le segítő szándékkal.Hihetetlen hogy ebben a kategóriában is ilyen gusztustalan rosszindulatú emberek vannak.Nem értem miért nem kötitek fel magatokat ha ennyire szar az életetek
2015. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket,nem fáj az aranyered akkor nincs nagy baj.


A külső aranyér van hogy egy idő után már nem húzodik vissza,de ha nem nő,nem viszket,nem vérzik,szúr akkor nincs baj.


Ha viszont zavar hogy ott van,el akarod tűntetni akkor orvoshoz kell menned.

2015. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel a proktológiai szakrendelést, ott fognak tudni segíteni neked!
2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!