Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy éve jelentek meg a makkomo...

Egy éve jelentek meg a makkomon apró kis pöttyök. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyászaton,urológián,házi orvosnál kentem mindennel,szedtem mindenféle antibiotikumot,gomba ellen belsőleg nem ég nem viszket nem folyik.igazából nem is kellemetlen.Nem rüh,nem clamydia (szedtem rá antibiotikumot).Még szappannal is bekentem estére,reggelre le is vált egy aztán pár napig kettő hámréteg és plusz akkor kentem kanesztennel. Ja tisztálkodok rendesen naponta .

2015. jún. 8. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy Fordyce pöttyeid vannak, bár érdekesnek tartom, hogy ennyi helyen voltál, és sehol sem merült fel, hogy ez lehet a "gond".

Igazság szerint nem tudsz ezzel mit tenni, ha esztétikailag zavar, akkor le lehet műttetni.

2015. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Bocs #2 es,de fordyce a makkon nem jelenik meg .Ezt a legbutább doki is tudja .Hosszadalmas lehet ennek a kívizsgálása.Mivel ettől jelentős hátrányod nem származik ,az egészségedet sem veszélyezteti,így hát nagyobb vizsgálatot nem is inditanak.Okozhatja ám egy belső szerv rendellenes működése is .Nagyon sok dokinak vannak fenn írása hasonló esetekről ,és mindenki mást mond .

Azért mindennel ne kenegesd össze - vissza,mert a makk felszinét nem bőr fedi,hanem érzékeny nyálkahártya .

2015. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én speciel erre gondoltam: [link]

2015. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%-os szerintem is jóra gondolt,bár ha erről van szó akkor gáz hogy egyik orvos sem jött erre rá,ezt ránézésből tudniuk kellene.
2015. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komolyságot és a válaszokat is.Ami a képen van az mindig volt és azok idegvégzödések állítólag,nekem magán a makkon vannak mindenhol és csak merevedésnél.
2015. jún. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!