Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy pár apró, fehér...

Van egy pár apró, fehér kidudorodás (szemölcs? ) a herezacskómon. Menjek urológushoz?

Figyelt kérdés
Szóval: körülbelül három hete vettem észre, hogy a herezacskómon apró, kemény, fehér kidudorodások vannak. Később két nagyobb, pattanás-szerű dolog is megjelent. Olvastam, hogy nemiszervi szemölcsök esetén minél hamarabb orvoshoz kell fordulni, tanácsot kérnék; kihez forduljak (milyen orvoshoz)? (Amióta észrevettem a -szerintem- szemölcsöket, sokkal jobban ügyelek a herezacskóm tisztaságára)

#urológia #here #szemölcs #Hereszemölcs
2015. jún. 11. 22:26
 1/6 anonim válasza:
ez valószínű atheroma, nekem tegnap műtötték le elég sokat. helyi érzéstelenítésben urológus kimetszi őket
2015. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy szemölcs ppp és fordyce foltoknál is fehér picike pattansához hasonló pöttyök jelennek meg,ezek ártalmatlanok,semelyik sem betegség.

Erre a 2-re keress rá,ha erről van szó akkor semmi bajod,csak esztétikai hiba,viszont ezeket csak lézerrel tudják végleg eltűntetni.


Urológushoz érdemes lenne elmenned.

2015. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Urológushoz 14 éves kortól lehet egyedül menni,csak tb kártya és személyit kell vinni,de akár telefonon is bejelentkezhetsz és többnyire az orvos itt férfi szokott lenni.
2015. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legfeljebb fordyce pöttyök lehetnek. PPP semmiképpen, mert az a makk peremén van.

Ez nem az urológus szakterülete. A bőrgyógyászati problémák a bőr-és nemibeteg gondozóra tartoznak, akkor is, ha a nemi szerven vannak.

2015. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az urológus simán a nemiszervet érintő összes gondot megnézi és kezeli,jobb hozzá menni,mert kulturáltabb és diszkrétebb a vizsgálat is és simán kezelni.


Nekem írogattak mi megy a bőrgyógyászaton és nem túl jó dolgokat hallottam.Főleg ha valaki nem szeretné 3-4 ember előtt elővenni(mert van hogy ki-be mászkálnak az ápolók,beülnek kávére,beszélni,ott diszkréció 0-a, akkor jobb ha urológushoz megy,ott nagy a valószínűsége hogy csak az orvos fogja látni.:-)

2015. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármit is hallottál, ez már megint csak egy általánosítás.

Gondolom nem jártál az összes bőrgyógyászaton, sem urológián, hogy kijelenthesd, hogy az urológián diszkrétebbek.

Lehet, hogy van olyan urológus, aki tudja kezelni, de a bőrgyógyászati problémák akkor is a bőrgyógyász- és nem az urológus- szakterülete.

2015. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!