Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró sűrűn elhelyezkedő fehér...

[ZHC]Zsoca kérdése:

Apró sűrűn elhelyezkedő fehér pöttyök a fityma bőr részén, mi lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon apróak és sűrűen helyezkednek el a fityma bőr részén, de nem fáj, nem is viszket és nem is büdös, csak egyszerűen ott vannak (ja és ahol a fitymafék ere halad lefele ott nincsenek ilyen foltok). Kb. 8 éve ilyen, de azóta eléggé zavar ha eszembe jutnak (most biztos azon gondolkodtok, hogy miért nem megyek el vele orvoshoz? Egyszerűen mert nagyon félénk és szégyenlős vagyok sajnos ). Nem lehet őket kinyomni se. (Ja és nem a Fordyce-foltokról van szó). Sokat olvasgattam róla de nem igazán segítettek. Még nem szeretkeztem senkivel.


Kép a pöttyökről: [link]


Segítséget köszi előre!



2015. júl. 8. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Pedig nagyon a fordycére hasonlitanak .

Nem a te Pő**csöd lesz az első,akiét a bőrgyógyászaton látni fogják. Te csak 1 eset vagy ott,na ebből kell kiindulni .Ahogy kiléptél a rendelőből ,már nem is emlékeznek rád .

2015. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem Fordyce pöttyök. Menj el mindenképp bőrgyógyászhoz. Jól írja az előző. Amikor kijösz a rendelőből már nevetsz az egészen. Jobb ezen mielőbb túl lenni. Ha nem mész el orvoshoz szexelni sem mersz, mert az lesz benned, mit szól a csaj hozzá.
2015. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ha netán gomba, akkor jó rá a Canesten krém, 2-3 napig kenegeted és elmúlik. Gyógyszertárban vény nélkül kapható. Uszodába, közös illemhelyen is elkaphattad.

Ha mégsem gomba, akkor nincs ötletem. Mindenképp kezeld Canestennel, mert ártani semmiképp se árt. Ha nem múlik el, menj dokihoz!

2015. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Ez biztos hogy nem gomba .A gombát csak mikroszkóp alatt lehet látni.Annak még vannak egyéb kisérő jelenségei is .

Ha valamit nem tudok hogy mi,azt semmivel sem szabad kenegetni.Orvos a megoldás itt .

Olyan mit a fagyú lerakódás ,és mivel ezen a testrészünkön a legvékonyabb a bőr ,jól átlátható.

Orvosi megoldás lehet csak itt,még egyszer írtam .

2015. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó választ! Hát ezek szerint bátorságot kell gyűjtenem az orvoshoz.
2015. júl. 8. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Megoldás lehet a fityma eltávolítása.
2015. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De hogy kell a fitymát eltávolítani,jaj de vicces vagy.


Fordyce és a ppp-nél szoktak ilyen fehér pöttyök lenni,egyik sem betegség csak esztétikai hiba és lézerrel lehet őket eltűntetni végleg.


Én urológushoz küldenélek,mert az az összes nemiszervet érintő problémával foglalkozik,tehát ezzel is és a vizsgálat diszkrétebb(többnyire elkülönített vizsgáló rész van)mint ha bőrgyógyászatra mennél,ráadásul az orvos is férfi 90%-ban így kevésbbé ciki előtte elővenni.


Ha 8 éve itt vannak a foltok akkor csak valami esztétikai hiba lehet szerintem.

2015. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi történt végül?
2022. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia. Én elmentem vele a heimpál sürgősségi osztályára mert féltem valami bajom lehet, nekem is ugyanilyen volt. Azt mondták ezek zsírmirigyek, arra szolgálnak hogy síkosabb legyen szex közben. Nem kell aggodni miatta, ha viszont aggaszt nyugodtan menj el orvoshoz, nekem is évek óta van, azt mondták valakinek elmúlik valakinek nem, nem para
2022. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!