Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a méretemmel. Mivel tudnék ezen változtatni? Van erre valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
Valami tanács? Azon kívül, hogy fogadjam el magam?

2015. júl. 18. 08:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én nem is a metélés ellen szóltam. Nem akarok róla lebeszélni senkit sem. Természetesen ha nincs rá szüksége az embernek akkor teljesen fölösleges dolognak tartom én is. De vannak olyanok is akiknek igenis hasznukra válik. Az orvos sem viccből ajánlja fel miután a finomabb kezelés csődöt mond.

Csak arra szerettem volna felhívni a 8-as válaszoló figyelmét, hogy más nemi szervének az eltávolítását még csak viccből sem szabad emlegetni. Nem tudom, hogy ő nőként hogyan élné meg ha a saját nemi szervéről lenne szó. Személy szerint nekem még akkor is összerándulnak a lábaim ha egy filmben látom ha valakit tökön rúgnak. Habár az is lehet, hogy csak én vagyok túl érzékeny erre a témára.


Amúgy meg vannak nők akik meg a mellméretükkel nincsenek megelégedve. Vajon őnekik is azt mondják hogy törödjnenek bele? Nem!

Genyaság, hogy férfiaknak nincs lehetőségük változtatni magukon. A jó közérzet csak a nőknek jár?

2015. júl. 18. 21:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Látom nehéz a felfogásod és nem érted a viccet!

Nem azt írtam, hogy komolyan meg kéne szabadítani téged a himbilimbidtől, csak hogy ne panaszkodj olyan miatt, amivel abszolút semmi okod az elégedetlenségre! Mert ha valóban nem lenne, akkor lenne miért panaszkodnod, tudod?!

Amúgy meg elmesélem neked, hogy női melleknél, aki A kosaras melltartót hord, annak nagyon pici melle van, aki B kosarasat, annak is kicsi, bár nem annyira, a C az teljesen átlagos, mondhatni nagy mell, a D és e felettiek pedig tényleg a nagy mellűek mérete.

Nekem nőként B kosaras melltartó kell és 27 éves vagyok, magyarul ez nekem változni nem fog, ekkorára nőtt és kész. És nem vagyok vele megelégedve, mert lehetne nagyobb is, de nem sírok miatta, nem keresek mindenfajta hülye ötletet, hogy hogy legyen nagyobb és eszem ágába sincs ezért kés alá feküdni.

És tudod miért? Mert nem 1, nem 2 pasival volt dolgom, mondhatni soha nem voltak pasiproblémáim, szóval még senki nem panaszkodott, hogy lehetne nagyobb, mert ez is bőven elég volt nekik! És köszönöm szépen ennek ellenére is az egészséges önbizalmam megvan és meg is volt mindig!

Szóval a semmi miatti siránkozásodról inkább szokjál le!!!

2015. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Meg sem fordult a fejemben, hogy komolyan gondoltad. Megértettem a viccet. Csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy ilyesmit még csak poénból sem lenne szabad emlegetni. Erre akartam kilyukadni. Ez a téma engem mindig is érzékenyen érintet.

Örülj neki, hogy boldog vagy. Neked van miért. Téged nem utasít el senki.

Nekem viszont van egy problémám és próbálok valamit tenni ellene. Mert jelenleg nem vagyok boldog. Nekem viszont egyáltalán nincs sikerem, ez van.

2015. júl. 19. 10:28
 14/18 anonim ***** válasza:

De azt is elhiheted, hogy nem azért nincs sikered, mert 16 cm-es a méreted, hanem a hozzáállásod, az, hogy nincs önbizalmad.

És igazán nem akarlak bántani, de ha egy pasi jól érzi magát a bőrében, meg van elégedve magával, határozott és férfias, és ez nem jelent egyet azzal, hogy nagyképű, mert a két embertípus nem egy és ugyanaz, az úgy szerez magának nőt, mint a huzat! Mert mi nők igen is azokat a pasikat szeretjük, akik jól érzik magukat a bőrükben, nem panaszkodnak, nem siránkoznak, még ha nem is éppen elégedettek teljesen önmagukkal!

2015. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nekem van egy jól bevált módszerem!

Mikor 14 voltam akkor volt 15, most tartok 19-nél.

Tudodd a pénisz szivacsos szövetből álló henger alakú szerv, na mar most, ha gyakran használod akármelyik szervedet, az agyad akkor inteligensebb leszel, az izmaid akkor erősebb, ha a bőröd akkor kérgesebb lesz..

Arra akarok kijukadni, hogy annyit maszturbálj amennyit csak tudsz, napi 4-5x és szinte biztos vagyok, benne, hogy érezhetően más lesz a fogása a mérete, remélem ha megfogadodd a tanácsom akkor sikerül! :) 20/f

2015. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Arra akarok kijukadni, hogy annyit maszturbálj amennyit csak tudsz, napi 4-5x és szinte biztos vagyok, benne, hogy érezhetően más lesz a fogása a mérete, remélem ha megfogadodd a tanácsom akkor sikerül! :) 20/f

Ezt a hülyeséget, ha ez így lenne, akkor minden második pasi 25 vagy a feletti mérettel járkálna!:)

Tudod ez csupán genetika. Ha soha nem nyúltál volna magadhoz, akkor is ekkora méreted lenne!

És ha ez mind igaz lenne, amit írsz, nekem már D kosaras melltartó kéne és nem B-s nő létemre!:D

2015. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igazad van. Nincs önbizalmam, mert egyrészt nem vagyok megelégedve önmagammal. Nem érzem jól magam a bőrömben és ezért próbálnék meg változtatni magamon. Ha férfiasabbnak látnám magam akkor a kisugárzásom is pozitívabb lenne. Pár hónapja elkezdtem komolyabban edzeni és ez segített is valamennyire. Csak most egy időre szüneteltetőre kellett vennem és most emiatt egy kicsit össze vagyok zuhanva.


Egyébként meg a maszturbálás biztos nem segít ezen a téren. :D Kb. 9-10 éves korom óta maszturbálok kisebb nagyobb kihagyásokkal. Van mikor összejön a napi 4-5 alkalom is.

Mondjuk kiskoromban fürdés közben próbáltam húzogatni, illetve nyújtani, hogy hátha nyerek vele pár centit, de nem vagyok biztos benne hogy amiatt kezdett el akkoriban nőni. :)

2015. júl. 20. 20:29
 18/18 anonim válasza:
Képet róla!
2015. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!