Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most menjek urológushoz, vagy...

Most menjek urológushoz, vagy ne? (15/F)

Figyelt kérdés

Már elég régóta van, hogy bizonyos időnként csakúgy elkezd fájni a herém (vagyis nem folyamatosan fáj, inkább kicsit érzékeny, ha kényelmesen elhelyezkedem nem is érzem). Ritkán jelentkezik, és általában hamar el is múlik, ezért nem voltam még orvosnál. Fogalmam sincs hogy mi válthatja ki. Csak a jobb herémmel van ez így. Megtapogattam többször is, csomót meg ilyeneket nem érzek benne. A jobb herém kicsit nagyobb, de amúgy más nem látszik/érződik rajta.


Most viszont kicsit hosszabb ideig volt érzékeny, kb két napig. Viszont ez meg lehet, hogy amiatt van, mert valami betegséget összeszedtem, ugyanis köhögtem, fájt a fülem és a fejem is. A köhögés még meg is van, a többi kettő már elmúlt szerencsére. Ma még kicsit érzékeny volt a herém, így gondoltam bekenem gyulladáscsökkentő krémmel, ami használt is, az érzékenység elmúlt. Menjek urológushoz, vagy inkább ha fáj, bekenjem gyulladáscsökkentővel? Olvastam, hogy ebben a korban ez még normális is lehet, mivel növök. A válaszokat előre is köszi :)



2015. júl. 21. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is fennáll a panasz, mutasd meg dokinak.
2015. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A here nem fáj a növéstől. Kérdezem, a zacskódon a bőr érzékeny, vagy a heréid azok? Különben nehéz elképzelni, hogy ha a bőrt bekened kenőccsel, az kihatna a herédre. Javaslom, hogy mutasd meg az orvosnak. Nem vesztesz vele semmit.
2015. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem maga a here érzékeny, nem a bőr. Pedig hatott, mert elmúlt az érzékenység...
2015. júl. 21. 12:40
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem biztonság kedvéért mutatsd meg, inkább mint hogy valami baj legyen
2015. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nem szunik akk igen.
2015. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleimnek, elég kínos volt... Csütörtökön megyünk valószínűleg.
2015. júl. 21. 16:02
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez valószínüleg mellékhere gyulladás lesz azért fáj csak bizonyos pontokban meg érzékeny.
2015. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De többször is előjött már, minden más tünet nélkül, csak az érzékenység.
2015. júl. 21. 16:06
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát a szüleiddel együtt mérlegeljétek, hogy érdemes-e megmutatni. Megütötted valamikor?
2015. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

... vagy biciklizel esetleg?

Vagy más sporttal megterhelhetted?

Esetleg nem emeltél nehezet?

2015. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!