Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyi edzéssel+helyes táplálko...

Ennyi edzéssel+helyes táplálkozással menni fog a fogyás?

Figyelt kérdés
Most vagyok 107 kg (180 cm, 20 éves) sajnos, azonban megelégeltem a lusta egészségtelen életmódomat és úgy döntöttem itt az ideje sportolni és életmódot váltani. A hét minden napján reggel elmegyek kondi terembe ahol 30 percet biciklizek közepes erősségen (ha hozzászokok, akkor majd egyre magasabb erősségeken) és tempóban illetve 30 percet sétálok gyors tempóban/a hét utolsó napján 1perc futás+2perc séta (6x) (a futáshoz próbálok hozzászokni csak azt még nem nagyon bírom, vettem minőségi futócipőt is), nagyon élvezem és tervezem, hogy akár később az időket növelem vagy naponta 2x eljárok. Minden reggel 7:30-8:00-ra megyek edzeni és utána reggelizek. Reggelire zabpelyhet (70g) tejjel (2dl) vagy abonettet (3-4 darab) csirkemell sonkával (2-3 szelet) és uborkával szoktam enni. Ebédre 2 darab kevés margarinon sült natúr halat vagy csirkemellet vajon párolt zöldségkörettel (20-30 dkg), vacsorára pedig vagy abonettet vagy 1-2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret csirkemell sonkával/tavaszi felvágottal/körözöttel. Ha ezek között az étkezések között megéhezem akkor gyümölcsöt szoktam enni és naponta megiszok legalább 2 liter lúgos ásványvizet továbbá reggeli és ebéd előtt szoktam bevenni a BioTech-ben kapható zöldkávéból 1-1 kapszulát. Amit eszek (mennyiség+kalória) azokról mindig vezetek naplót. Szerintetek ezzel a táplálkozással és ilyen mennyiségű sportolással menni fog a fogyás? Vagy esetleg szánjak több időt a sportra?

2015. júl. 8. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy olyan 75 kg-ra szeretnék lefogyni
2015. júl. 8. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
tuti menni fog
2015. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően a biciklizés nem ér annyira sokat... ülsz, a kezeddel kapaszkodsz, a lábad jár csak. Rá kellene szoknod a 45 perces futásra, sokkal hasznosabb és olcsóbb is. Másrészt étkezések között nem nagyon kellene gyümölcsöt enni, inkább vizet inni, az is teltségérzetet okoz.
2015. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sasafitness dot kom-on nagyon sok jo otlet van, peldaul arrol is olvashatsz hogy miert nem jo a heti 7x sportolni es miert (szinte kotelezo) a pihi
2015. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!