Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől érzem bizseregni a...

Mitől érzem bizseregni a péniszem?

Figyelt kérdés
Mostanában fekvőtámaszozok és edzek és tegnap óta arra lettem figyelmes, hogy a farkam folyamatosan bizserikel enyhén, nem tudom leírni milyen pontosan csak érzem hogy valami van. Koze lehet az edzéshez, vagy hagyjam abba?

2015. júl. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizsereg a vér.
2015. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig még nem éreztem, ma kétszer csaptam ki lehet kicsit szüneteltetni kellene? Ettől van-e, hogy felül a tovénél kicsit piros?
2015. júl. 30. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz egy erős test edzés .Nem csak a kezek ,lábak feszűlnek meg,hanem színte az egész test is .A szív egyre több vért pumpál az erekbe,mert az izmoknak sok oxigénre van szükségük .Erek meg ugye ott is vannak,és nem csak szexuális inger hatására jut oda is több vér .Valószínű ezt érzed bizsergésnek .Ne hagyd abba,kellemest a hasznossal kötöd legalább össze .
2015. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs semmi bajom? Annyira nem olyan kellemes néhány óra után :P
2015. júl. 30. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Keményen masztizol ,attól piros a tövénél .Te is bizonyitod ,hogy a maszti nem veszi el az erőnlétedet.
2015. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!