Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem múlik a mellékhere duzzana...

Nem múlik a mellékhere duzzanata? Miért?

Figyelt kérdés
Sajnos 1 hónapja mellékhere-gyulladást diagnosztizáltak nálam egy magán urológia rendelőben.Az orvos felírt egy antibiotikumot és ezt írta még "szükség esetén jeges borogatás polcolás". Mivel azon kívül,hogy a bal herém alján a mellékhere hatalmasra van duzzadva és kemény is,nem volt más tünetem,így beszedtem az antibiotikumot és ez után egy ideig nyugodt voltam.De utána pár héttel azt tapasztaltam,hogy nem lohadt le a duzzanat.Sajnos munka,és költözés miatt elég sokat kellett cipelnem.Próbáltam megoldani,de nem nézhettem el,hogy a barátnőm pakoljon le az autóról. Azóta nagyon félek,mert olyanokat olvastam,hogy ha rámegy az ondóvezetékre akkor meddő lehetek stb,de akkor érezném nem? Lázam is lenne meg minden..Mit tegyek??

2015. júl. 31. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%

A mellékhere az pont felül helyezkedik el

Ezt a dolgot SZTK ban is megállapitotta volna ugyan az a doki,csak ingyen .

2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jó de én egy ilyen kényes témát nem bíznék rá,egy leterhelt orvosra.De ez a herém alján van.Meg is lett ultrahangozva meg minden.
2015. júl. 31. 21:16
 3/24 anonim ***** válasza:
Mumpsz tesztet kellett volna végezni, mert lehet, hogy mumpsz fertőzésed volt.
2015. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Napközben az SZTK ban rendel,utána meg a magán praxiszba .

Ez a menő manapság .Ezért kell mindenhol időpontot kérni .

Napi 6-7 beteg az SZTK ban ,aki meg nem bírja kivárni,mehet magánra .

2015. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az én orvosom nem rendel sehol 10 éve.Csak magán.Mumpsz nem lehet mert akkor azóta az összes családtagom megfertőződött volna.
2015. júl. 31. 23:02
 6/24 A kérdező kommentje:
Valamint az ellen én is mint minden gyerek kaptam oltást!
2015. júl. 31. 23:04
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Első: Szerinted a mellékhere csak a here tetején van? Oh my God. Genius.


A mellékhere félhold alakba helyezkedik el a here hátsó részén. Ez a here felső részétől egészen az az alsó részig terjed. A mellékherének van feje, törzse és farka. A mellékhere alja a here alján található és ez ki is tapintható. Innen indul az ondó vezeték felfele a hasüregbe és az ondó vezeték a here aljától kitapintható egészen a here tetejéig majd a here tetejétől a hasüregig (olykor csak a here tetejétől a hasüregig). A mellékhere alja is bedagadhat.

2015. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, az antibiotikum nem elég a mellékhere gyulladásra. Gyulladás csökkentőt is szednek kell folyamatosan az antibitikum mellé és ezt hosszú ideig, mert a mellék here gyulladás hosszan gyogyuló betegség. Illetve hegesedés is kialakulhat utána. És mellék here gyulladás után már sosem lesz olyan a heréd mint régen.
2015. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó mi van?????Ez komoly?És ebből milyen bajaim származhatnak?Az orvos semmilyen gyulladáscsökkentőt nem mondott!!!
2015. aug. 1. 18:39
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem is mondtam,hogy csak álló helyzetben érzem.Ülve,fekve nem lehet kitapintani!
2015. aug. 1. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!