Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres az ondóm már nagyon...

Véres az ondóm már nagyon régtől, hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már vagy 1 hónapja vagy több ideje véres az ondóm. Legtöbbször friss vér jön ki, de párszor előfordult hogy sárgásbarnás volt. Mitől lehet ez? Legjobb lenne, ha olyanok írnának akiknek volt ilyen problémájuk és leírná hogy hogyan zajlik egy kivizsgálás...stb. Valamint hogyan mondjam el a szüleimnek? Ja és mostanában azt vettem észre hogy olyan szúró fajdalom jelentkezik itt-ott az alhasam közepén. Nagyon meg vagyok ijedve, a válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 12. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1 hónapja már véres és még nem is szóltál róla senkinek? lényegtelen hoogyan mondod meg de ha nem szólsz róla senkinek akkor nagy xarban leszel...
2015. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vagy egyedül nem mehetek el az urológushoz?
2015. máj. 12. 20:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz,de szerintem ez valami húgyúti probléma lehet .Taj kártya kell csak,semmi egyéb .Az alhas alatt egyébként a prosztatát lehet érezni ,ha fáj .
2015. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De mikor? Ő ad igazolást? És elkell mennem a gyerekorvosomhoz is előtte? (Szlovákiában élek, itt nincsen TAJ kártya)
2015. máj. 12. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már régebben is kiírtad.

Mindenképpen fordulj orvoshoz, mondd el a szüleidnek!

Lehet, hogy ciki, meg hogy durva, de az még durvább ha most vmi komolyabb problémád lenne!

2015. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
végül is 13 évesen már elég sokat éltél, nem kell elmenni az orvoshoz
2015. máj. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Húú srác, ez eléggé gáz :(

Mindegy, hogy mit mondasz, de azért ezt sürgősen kezeld, ne legyen gáz.. menj háziorvoshoz, tökmidnegy, ő majd úgyis elirányít, urológushoz, de menj minél előbb...

2015. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Oké, elmondtam. Most nagy kő esett le a szívemről. A szüleim tök normálisan kezelték a témát, kedden megyünk is orvoshoz. (csak ekkorra kaptuk az időpontot)
2015. máj. 14. 19:36
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd elmondod mi volt a probléma?
2015. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Perszehogy
2015. máj. 15. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!