Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja rendszeresen...

Egy hónapja rendszeresen mozgok, odafigyelek az étkezésre és eddig csak 2kgot fogytam, valamit rosszul csinálok vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2-4kiló az még a normális fogyási tempóba tartozik 1hónap alatt.
2012. júl. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól csinálhatod, mert heti fél kiló az optimális, és ez ugye szorozva 4-gyel... Kitartás, lehet, hogy lassúbb, de tartósabb lesz a fogyásod.
2012. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem túl kevés, föként ha nem nagyon sok a túlsúlyod.


De az is lehet, hogy több kalóriát viszel be, mint amennyire szükséged lenne ahhoz, hogy beinduljon a fogyás.

Itt utána tudsz számolni, hogy neked (a korod, súlyod, magasságod, aktivitásod alapján) mennyire lenne szükséged.


[link]

2012. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2kg egyáltalán nem rossz.

D ha nem írod le mit csinálsz, nem tudjuk megmondani, hogy mi lehet a kevésbé jó benne, ami akadályozza, hogy gyorsabban fogyj - ha akarsz, bár ezzel az ütemmel sincs gond. Mit jelent a rendszeres mozgás? Milyen az az odafigyelt étkezés?

2012. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, köszönöm :)

Egy hónapja vettem 3havi bérletet egy fitnesz terembe. Első Másfél héten heti 3*1órát kondiztam és utána mostmár órákra járok ( Zumba, alakformáló, step, zsírégető) heti 5*1órát.


Étkezést illetően a kalóriákat számolgatom és 1500kcal/nap, de sajnos előfordul néha, hogy ez több. Kerülöm az édességeket, tésztát, pékárukat.

2012. júl. 10. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

heti 5x aerobic rendben van, bár a futás hatékonyabb, inkább csináld azt amit élvezel is, így könnyebb.


Bár nem tudjuk hány kiló vagy, de kcal lehetne kevesebb is, 60kg körül 1200-1300kcal is elég, illetve nagyon nem mindegy, hogy mi. SOK fehérje (sovány túró, tojásFEHÉRJE, csirkemell) kell, 0 cukor, 0 fehér liszt, kevesebb szénhidrát mint fehérje (zöldség, max barna kenyér, de kenyér nélkül is lehet élni sztem). Azért fontos a sok fehérje, hogy ne izomból fogyj, hanem inkább zsírból.

2012. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most 87kg vagyok, ehhez az 1600kcal kezdésnek szerintem elég, ha tudom csökkentem, de néha nekem ez is kevésnek tűnik...
2012. júl. 10. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Kitartás mozogj sokat, fedezd fel melyik mozgásforma esik igazán jól és szereted és az kitartóan folytasd és egy idő után hiányozni fog.

Az étkezésről: Már akkor tudnál fogyni,hogyha ugyanazt ennéd amit eddig ,de mellé mozogsz. Persze ezzel nem azt akarom mondani,hogy egyél annyit,csak hogy sokan vannak itt akik úgy gondolják,hogy a kcal-ok erős megcsapolása szükséges a fogyáshoz. 1600 a te igényeidnek és súlyodnak szerintem megfelelő. Amúgy ezt nagyon jól be is lehet osztani,változatosan,fontos tápanyagokra. És erre figyelj oda,hogy sok fehérje szerepeljen az étrendben,ugyanakkor legyen bent szénhidrát is. Próbáld kerülni a péksütiket egy fogyizó számára is beiktatható 1X egy héten,de inkább kerüld. Ne egyél nagyon tésztaféléket, rántás helyett párolj vagy süss olívaolajban, ebédedhez csinálj mindig salátát .

1 hét alatt ha nem eszel lehet ledobnál 4kg-ot rögtön,de amellett,hogy nagy eséllyel visszajön a szervezetedet is kikészíted. Ha továbbra is folytatod sokáig így,biztos sikered lesz és fogyni fogsz. Lassan,de biztosan. Sok sikert!

2012. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!