Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet titokban fitymaszűkület...

Lehet titokban fitymaszűkület műtétem?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18 éves és az szeretném kérdezni,hogy eltudok-e intézni egy fitymaszűkület műtétet anélkül,hogy bárki is megtudja a környezetemből(Még a család sem)?Ennek a dolognak van anyagi oldala,vagy ezt az állam fizeti?Amennyiben van mennyibe kerül egy ilyen jellegű műtét?
2015. aug. 30. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy jó hogy írjátok, hogy a probléma nem szégyellni való, és ez nyilván igaz is, de azért ezt kívülállóként sokkal könnyebb mondani, mint átélni. Már az hogy rávegye magát az ember, hohy orvoshoz menjen ilyesmivel egy kínszenvedés. Ne felejtsük, hogy olyan dologról van szó ami nem fáj alap esetben, tehát könnyen halogatja az ember egyre tovább.Teljesen megértem, hogy a kérdező megspórolná a család előtti kínos pillanatokat. Pláne hogy azért mem minden családban olyan bensőségesek a viszonyok.
2015. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt a dolgot annyira felfújni. Tudom, hogy kívülállóként könnyű dumálni, de én is átestem ilyenen és pontosan tudom, hogy mennyire féltem tőle. Én egy nagy városba jártam suliba és nem volt senki ismerős a közelben. Elmentem egy magán dokihoz, aki megvizsgált és nem mindjárt műteni akart! Először próbált krémmel kezelni, de nem sok változás volt. Aztán mégis meg kellett csinálni a metélést amit később ő végzett el. Előtte mindent megbeszéltünk hogy mit , hogyan fog csinálni és mennyiért. És úgy is volt. Nekem az első 4-5 nap volt kellemetlen utána már nem volt vészes. Ha nem akarsz sztk-ba menni, akkor ajánlom a magán dokit. Nem tudom merre laksz, de ha gondolod szívesen segítek ha elfogadod. Tudom, hogy mennyire sokat jelent az, ha valakivel meg lehet beszélni a dolgokat és tud tanácsot adni. Írj privátba ha gondolod! kitartás!
2015. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én megértem hogy nem akar erről beszámolni otthon.A másik hogy sajnos olyanok a családok is hogy nem gondolják végig hogy ne szólják el magukat,hogy a más számára kellemetlen és hogy ez magánügy,így van hogy elszólják maguk és a nagynêni,unokatesó és a vêgén ki meg nem tudja miközben köze nincs hozzá.A környezetembe is történt ilyen(oké nem metélés, fiatal csaj mell ciszta,de nem kellett műteni,és baromira nem akarta ez legyen a téma,joggal),meló helyen is sok ilyet tárgyaltak meg.
2015. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!