Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Attól is felizgulok hogy a...

Attól is felizgulok hogy a boxer dörzsöli. Ez mitől lehet? 14f

Figyelt kérdés
ha futok vagy ilyenek simán feláll, és sokszor meg kell állnom, mert már az élvezés határán vagyok, ez mitől lehet? és mit csinnálja ellene? nagyon kellemetlen helyzetbe tud hozni néha...

2015. szept. 5. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A boxer jó dolog. :D Én sztreccs boxert hordok, és a farkam a combomhoz szorítja, ott tartja. Ha mozgok, akkor érzem. Ez lehet nálad is. Tenni nem tudsz ellene. Hordj más alsógatyát. :D 20/f
2015. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert a fitymádban több millió érző idegvégződés van .

Teszik is a dolgukat rendesen .Azt egyátalán nem ajánlom,bármi féle szoros gatyát is vegyél fel .Nem véletlen vannak testen kivül a férfi nemi szervek !!

Talán a napi masztizás segíthet,mert ha üres a"tár"

kevésbé késztet elélvezésre a szexuális inger.

2015. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a dörzsölés, mozgás hatására fizikai inger éri a makkodat. Próbálj laza boxert hordani.
2015. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
100%
Egészséges, tini fiú vagy. Dühöngenek benned a hormonok. Ettől van és nem kell tenni ellene semmit, mert így normális. Az biztos, hogy bizonyos helyzetekben kellemetlen helyzetbe hozhat. De az jobb lenne, ha csak lógna állandóan, mint egy virsli?
2015. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gatya szexuális ingert fejt ki,akár még el is élvezhetsz .
2016. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
futás közbe 1x én is elsültem de nem volt rajtam alsógatya
2016. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy 14 éves vagy. Pár év múlva nem lesz ilyen. Verd ki többet otthon.
2016. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!