Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eltört a péniszem, vagy csak...

Eltört a péniszem, vagy csak egy ártalmatlan kis roppanás volt?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok és tegnap önkielégítés közben mikor a merev hímvesszőmet hanyatt fekve felfelé feszítettem a péniszemet a lábam irányába mintha lovagolni szeretne rajta egy csaj és bele akarna ülni és ekkor egy kisebb roppanást hallottam de semmi fájdalom,dagadás,elszíneződés nem jelentkezett. Nagyon megijedtem hogy valami eltört a péniszemben vagy hogy valami baja lett! Szerintetek lehet valami komoly baj? Vagy mi lehetett ez? Úgy tudom a pénisztörés nagy fájdalommal és azonnali kéküléssel és duzzadással jár nálam se fájdalom se semmi nem volt! Megnyugodhatok hogy nem tört el a péniszem? Nagyon félek hogy valami baja lett!!

2015. szept. 17. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elsőre szokott hallatszani egy kis roppanás, olyan, mintha a péniszem aljából jönne, olyan, mint amikor az ember megroppantja az egyik ujját, csak sokkal tompább és halkabb. Szerintem nem kell aggódnod.
2015. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen nálam is ilyen volt!!
2015. szept. 17. 09:30
 3/12 anonim ***** válasza:
És mikor megroppant, elmúlt az erekciód, ugye? Ez valószínűleg nem pénisztörés volt, de többet ne csináld, mert az lehet a vége!
2015. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Annak annyi! Dobhatod el! :-)

Ha károsodna is szerintem az zúzódás kategóriába tartozna!

2015. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A pénisztörés nagyon fáj, azt érzed, ha az történt, nem tudod összetéveszteni mással.
2015. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a hang sokaknál jelentkezik, nem gond. Ejakuláció közben viszont inkább ne csináld, mert ha közben az alsó hazizmaidat is összehúzod az erősebb hatás érdekében, lágyéksérvet kaphatsz.
2015. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

6 os ,fogalmad sincs mi az lágyéksérv.

Kérdező ,biztosan nem tört el ,mert akkor már orvosnál lennél .,

2015. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi péniszben a legtöbb emlőstől eltérően nem található csont, de ettől függetlenül létező kórkép a pénisztörés. Egész pontosan "eltört pénisz-szindrómának" hívja az orvosi gyakorlat. Egyáltalán nem ritka sérülés, elsősorban vehemensen szeretkező fiatal párok esetében fordul elő.

A pénisztörés pokoli fájdalommal jár, általában még egy pukkanás is hallható. Ami eltörik ilyenkor, az a barlangos testeket körülvevő kötőszöveti tok vagy inas lemez. A pénisz ilyenkor bevérzik, megdagad, s persze azonnal lekonyul.

Tehát a Te esetedben ez nem áll fen, amit hallottál, az csak a szövetek feszülése következtében keletkezett.

Ne aggódj!

2015. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Higgy az utolsónak. Meg nyugodhatsz. Ha ilyen lenne az fájdalommal járna, ezt te is tudod. :)
2015. szept. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es:

Sajnos van fogalmam róla, hogy mi a lágyéksérv, mert azzal műtöttek egyszer. És pontosan amiatt amit leírtam a 6-os válaszban. Az más kérdés, hogy nem akkor nyílt ki a sérv és okozott problémát, csak évekkel később.

2015. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!