Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes a lézeres műtétet...

Érdemes a lézeres műtétet választani fitymaszűkület esetén?

Figyelt kérdés

Most olvastam éppen az egyik sebészeti klinika oldalát. Fitymaszűkület miatt lenne szükségem műtétre, de érthető okokból nagyon tartok tőle. A lézeres műtét a leírtak szerint sokkal barátságosabbnak, elfogadhatóbbnak tűnik, mint a szikés megoldás és a gyógyulás is gyorsabb, azt mondják. Egyedül az ára az, ami borsos, mert legalább 100 000 Ft a leírtak szerint.De még azt hiszem, ezt is vállalnám, ha cserébe sikerülne viszonylag könnyebben túlesnem ezen az egész procedúrán.

Van valakinek személyes tapasztalata az ügyben?


2015. szept. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Lézerről én is azt hallottam hogy jobb.De milyen műtéted lenne?Mert csak durva fitymaszűkületnél kell metélni,tehát ha nem annyira durva kerüld el,ha lehet.Azt nem lehet nem észrevenni ha érted.
2015. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lézeresnek csak egyetlen előnye van ,hogy nincs vérzés,mert az erek el vannak égetve .A többi minden meg van ,a fájdalmakkal együtt .A TB ingyenes,de ha neked nem számit 100 ezer,válaszd azt .Ezzel is el lehet barkácsolni .
2015. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szűkületem szerintem elég súlyos. Lankadt állapotban sem jön hátra a bőr. De úgyis az orvos mondja meg, hogy mi a teendő.

A 10 000 nem kis pénz nekem sem, de cserébe viszont olyan megoldást kapnék, amo sokkal megnyugtatóbb. Nagyon parázok ettől az egésztől, már a gondolattól is a hideg kiráz, hogy megnyessenek. Korábban voltam egy dokinál vizsgálaton, de végül nem mentem el a műtétre, mert nagyon nem volt szimpatikus az egész hozzáállása.

2015. szept. 20. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
100 000
2015. szept. 20. 22:16
 5/7 A kérdező kommentje:
ami
2015. szept. 20. 22:16
 6/7 A kérdező kommentje:
"Egyébként az a doki anno azt mondta, idézem: "Le kell szedni az egészet."
2015. szept. 20. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jól tetted hogy ha az orvos hozzáállása nem jó hogy nem mész el és keresel egy jó,megbízható orvost.Hát sajnálak,remélem sikerül jó dokit találnod.
2015. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!