Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akik körül vannak metélve...

Akik körül vannak metélve hogyan verik?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Bocs tehát nem fogják csak érdekel.Akkor az egész kezüket mozgatják a pénisz egészén,nekik az elélvezéshez is több idő kell,mert nem hiába van a fityma,annak a felizgulásban nagy szerepe van és mivel nekik nincs több idő kell hozzá.
2015. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy csöppnyi sikosító a markomba aztán huzogatom le-fel a kezemet, így csinálom én.
2015. okt. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vok körülmetélve de lehúzott bőrrel tartom a gatyába, hogy ne legyen érzékeny. Ameddig nem szoktattam a textilhez a dugást se élveztem annyira érzékeny volt.
2015. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.


A körülmetélés elég változatos (bár itthon úgy tűnik olyat szeretnek csinálni ami minél feszesebb, bár ez egyáltalán nem szükséges), sokaknak marad egy csomó bőr a péniszen amit mereven is lehet valamennyire mozgatni.


Akiknek nagyon feszes, azoknál előfordulhat, hogy síkosító nélkül nemigen tudnak maszturbálni.

2015. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
89%
Én metél vagyok és azt nem tudom ti hogy csináljátok! Mi az egész péniszt húzogatjuk (én) és nem kell semmi síkosító meg ilyenek. (A magam nevében beszélek) 13/F
2015. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
40%
Én is körül vagyok metélve, vagy a bőrt húzogatom rajta, vagy sikosítóval (úgy sokkal jobb). És mindenkinek üzenem, hogyha van más választásotok akkor ne metéltessetek.
2015. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
5%
kalapáccsal
2016. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
haverom metélt de jól el van vele igaz másképp recskázik 19f
2016. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Én is úgy hallottam az egész péniszen mozgatják a kezük.

Valaki videot is tett fel egy gyerekről de az szánalmas volt,igen sok idő kellett neki.


Aki tudja kerülje el a metélést,sokan ekerülhették volna csak eszetlenek voltak hogy mindennek utánanézzenek,nem hiába van a fityma,meg van annak a szerepe.


Nem szép látvány.

2016. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!