Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történhetett, mi okozta ezt?

Mi történhetett, mi okozta ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal épp szeretkeztünk amikor mondta hogy próbáljuk ki úgy ha ráülök.Én ellenkeztem mert még nem csináltam ilyet,de azt mondta majd segít,belementem.

Első alkalommal ment minden szépen.

Délután ismét meg akartuk próbálni,

de hirtelen szólt hogy valami furcsát érez a péniszén.

Ki is vette gyorsan és lelankadt neki,

fájni nem fáj,pisilni tud azt mondta.

Kicsit ne piszkálja mondtam neki,pár órával később megpróbálta a kezével de nem állt fel neki és olyat mondott nem érzi azt a keményet amit kéne,de nem fájt neki akkor sem és utána is tudott rendesen pisilni.

Nagyon kérlek komoly válaszokat írjatok mert azóta csak zokogom az idegtől,este el is ájultam náluk úgy beparáztam attól félek komoly a baj :(

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2010. márc. 15. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pár napot várjatok,tényleg ne piszkálja.Lehet,hogy csak megijedt attól a furcsa érzéstől,és azért nem merevedett neki később se,mert attól félt,hogy megint azt fogja érezni.Szerintem nincs semmi gond,nyugodjatok meg.ez pszichés dolog,helyre fog jönni.
2010. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Először is, ˙ n y u g o d j ˙ m e g , ˙ és ne hibáztasd magad!!! Bármi történhetett nem hinném, hogy valamelyikőtök is hibás lenne, és glom ő sem azt szeretné, hogy te emiatt sírj és önvádakat keress!


_ Konkrétan mi volt az a furcsa, amit akkor érzett, és azt hol érezte?

_ A pénisze formára megváltozott-e?

_ Hogy érezte/érzi? Forró lett a bré? (még ha nem is fájt...)

_ Konkrétan hogy voltatok, amikor ez történt? Hogy helyezkedtetek el?

_ Azóta mi változott? Most hogy van?

_ Hány évesek vagytok?


... A barátod szeret téged, és jobban fájna neki sztem, ha tégedet sírni lát vagy érez! Rajtunk nem fog múlni, segítünk, nyugodj meg! :-)


Üdv: EE

2010. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne sírjál, ez nem a ti hibátok . Ha holnapra nem javul, a barátod menjen el urológushoz.
2010. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves EE!

Pontosan ő sem tudja,mintha valamitől hirtelen lelankadt neki.

A formaváltozásról annyit tudok azt mondta kicsit megnagyobbodott neki,de nem fájt.

Azt nem érezte hogy forró lenne a bré.

Szeretkeztünk,óta elment és kb 15 perc múlva szeretett volna még akkor mondta ezt az ülés dolgot. Szóval ő feküdt én meg szépen lassan ráültem a péniszére.

Zuhanyzás közben nézte nemrég,azt mondta most már kicsit jobban tudja mozgatni csak nem keményszik meg neki eléggé.

20-on évesek vagyunk mindketten,csak én még ilyen téren tapasztalatlan,ő volt nekem az első.

2010. márc. 15. 21:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet túl korán akart ismét szeretkezni,de ezt mondtam is neki :S
2010. márc. 15. 21:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Férfiak akik tudnak valami tanáccsal szolgálni kérlek írjanak nagyon ideges vagyok még mindig :(
2010. márc. 15. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy idegesítő a várakozás, de azzal, hogy tovább idegeskedsz nem segítesz rajta, se magadon, és még ő is csak feszélyezve lesz, mert ő meg magát fogja nagy vszséggel vádolni, ami miatt te szomorú vagy.


Várjatok 24-36 órát! (Tudom...idegesítő lesz, és elkeserít a várakozás, a tehetetlenség)

Ha nem javul, menjen el urológus ill. andrológus szakorvoshoz, akik meg fogják vizsgálni manuálisan és esetlen ultrahanggal is. Addig is jegelje, éjszakára polcolja fel, ill. fürdesse kamillában, akkor is, ha nem fáj, és nem érzi gyulladtnak. (A legbiztosabb, ha holnap elmegy... akkor nem kell várakozni, és legalább te is könnyebben megnyugszol.)

Az előttem hozzászólónak is lehet némi igaza, az is lehet hogy csak megijedt, és a dolog pszichés, bár, ha vmennyire megnagyobbodott a fütykös, sztem azért ne zárjuk ki a szervi okokat se.



! NE PRÓBÁLJA MOZGATNI, BEMEREVÍTENI! AZ ÖNKIELÉGÍTÉS IS TILOS

Legalább 1 hét szünet a szexben, és második menetnek egyelőre ne próbálkozzatok ezzel ismét, első menetnek inkább, egészen addig, amíg nem éreztek rá a dologra!



Ezt tudom most ennyiből javasolni. Perpillanat nincs más ötletem...

Próbálj megnyugodni! Ha másért nem, akkor azért, hogy a barátod ne azért ne tudjon meggyógyulni, mert akkor meg már pszichés baja lesz, amiatt, hogy te nyugtalan vagy,... ezért inkább próbálj megnyugodni, és ha nem tudsz aludni, beszéld ki magadból vkinek a feszültségedet!


Üdv: EE

2010. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves EE!

Köszönöm a válaszodat,sokat segített :)

2010. márc. 16. 00:19
 9/11 anonim ***** válasza:

:-)


Majd számolj be a fejleményekről, mi volt, hogy volt!? Oké?

Ne idegeskedj, próbálj nyugodt maradni, és beszélgess sokat, ha úgy érzed. A párodnak pedig jobbulást kívánok! :-)


Üdv: EE


* * *

2010. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves EE!

Mondom neki mindig ne mozgassa,

de amikor ma végzett munkahelyen

zuhanyzás közben megnézte és azt mondta

már egyre jobban tudja mozgatni,

már több keménységet

érzett benne mint tegnap,

de még nem 100%-os.

Este meglátogattam,

általában ha csókolózunk egy idő után

elkezd neki álldogálni :)

Este nadrágon keresztül feltűnt

hogy elkezdett neki és ő is érezte.

Direkt nem csináltunk semmi olyan jellegűt

hogy pihentesse a péniszét.

Kicsit megnyugodtam,de még nem tudom

mi okozhatta ezt neki,lehet meghúzódhatott.

2010. márc. 16. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!