Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történhetett, mi okozta ezt?

Mi történhetett, mi okozta ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal épp szeretkeztünk amikor mondta hogy próbáljuk ki úgy ha ráülök.Én ellenkeztem mert még nem csináltam ilyet,de azt mondta majd segít,belementem.

Első alkalommal ment minden szépen.

Délután ismét meg akartuk próbálni,

de hirtelen szólt hogy valami furcsát érez a péniszén.

Ki is vette gyorsan és lelankadt neki,

fájni nem fáj,pisilni tud azt mondta.

Kicsit ne piszkálja mondtam neki,pár órával később megpróbálta a kezével de nem állt fel neki és olyat mondott nem érzi azt a keményet amit kéne,de nem fájt neki akkor sem és utána is tudott rendesen pisilni.

Nagyon kérlek komoly válaszokat írjatok mert azóta csak zokogom az idegtől,este el is ájultam náluk úgy beparáztam attól félek komoly a baj :(

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2010. márc. 15. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Arra gondoltam -- nem tudom, hogy az eset történésének pillanatában mennyire voltatok vehemensek, és hogy a párod a péniszÉN vagy a péniszÉBEN, érezte azt a furcsa valamit de az lehet, -- hogy talán a fütyköse benned beleütközött valamibe, aminek következtében elhajlott/megtörni akart a hüvelyedben, azonban még időben reagált rá, így "nem tört el". Nem tudom, hogy erről lehet-e szó, de ha igyen, akkor négy kérdés kapásból felmerül...

1.) Milyen hosszú ill. vastag a párod pénisze erektív állapotban?

2.) (Izmosabb) húspéniszről vagy (alapállapotban vékonyabb, vér hatására azonban a többszörösére növő) vérpéniszről beszélünk az ő esetében?

3.) Milyen tág vagy BELÜL és milyen hosszú a hüvelycsatornád? (Vagyis meddig mehet beléd a párod?

4.) Mennyire nedvesedsz be?


Mérlegeljétek, hogy ez lehetséges-e!? Ha úgy gondoljátok: igen, akkor óvatosabban, vagy ne csináljátok ezt az ülőpózt, de DÖNTÉS ELŐTT BESZÉLJÉTEK EZT ÁT!!!!!

Ha úgy glod, túl intim kérdéseket tettem fel, dönthettek úgy, hogy "irónikus kérdésként" kezelitek, vagy többféle módon is válaszol6tok rá. Rátok bízom, mivel elég intim a 4 kérdés.


Egyébként nem tudom, konkrétan mit érzett, és a péniszén/-ében hol, de érdekelne! Törés/elhajlásjellegűt, vagy húzódást, vagy mit??? :-S



Örülök, hogy kezd a párod rendbejönni, azonban ezt az 1 hét böjtöt még tartanám a biztonság kedvéért. (Pláne, hogy nagyböjti időszak van...) Amit tanácsolok,...

_ MOZGATNI, MÉG MINDIG NE MOZGASSA, HA NEM MUSZÁJ, még ha 100%-osnak érzi AKKOR SEM!!! (1hét = 1hét, tessék betartani!)


"Este meglátogattam, általában ha csókolózunk egy idő után

elkezd neki álldogálni :) Nadrágon keresztül feltűnt hogy elkezdett neki és ő is érezte."

_ Ez a leírásod beindította a fantáziámat, és adott néhány ötletet, amit ajánlok figyelmetekbe. :-P

___ Ha legközelebb ilyesmi fordul elő: PETTINGELJETEK! AZ NEM TILOS, CSAK KÖZÖSÜLNI!!!!!

___ Mivel ugye a barátod megsérült, ha legközelebb merevedése lesz, játszd el, hogy te vagy az ápolónő és meg kell vizsgálnod! Feküdjön le, te bontsd ki a ruházatát, és húzd le a gatyeszát! Ha ez megvan, elkezdheted simogatni neki, birizgálni, később puszilgatni... (a bibit a kisgyereknél a szülő ált. megpuszilja, és ugye tudjuk jól, hogyha vkik szerelmesek, időnként lekerülnek a kisgyerekek szintjére, és játszanak :-) Nna, ez egy tökéletes apropó!) ...masszírozni, onnantól kezdve szerintem tudod, mire akarok kilyukadni... >B-D Lényeg, hogy úgy ki tudod elégíteni a partneredet, hogy NEM KÖZÖSÜLTÖK! (Ha úgy vesszük, ez egy tökéletes apropó arra is, hogy gyakorold rajta az elfogásos technikát is.) De ezek csak ötletek.

Használjátok a fantáziátokat és legyetek kreatívak! :-)



A segítségért pedig nincs mit, ha megfogadjátok ezt az egy hét böjtöt, amíg rendbejön. További gyógyulást neki! :-)


Üdvözlettel: EE

2010. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!