Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valaki megtagad egy vizsgál...

Ha valaki megtagad egy vizsgálatot iskolában (pénisz) valóban csak egy papírt íratnak alá hogy megtagadta? (kíváncsiság)

Figyelt kérdés

Sulimba nincs pénisz vizsgálat,csak most hallottam hogy van ahol igen,nem akartam elhinni,de haverom azt mondta náluk 8.-ban lett volna és összes srác megtagadta csak felírták a kartonra és ezzel le is zárták az egészet.

Meg ezek szerint ha valahol van,máshol nincs akkor nincs mindenkire előírva.


2015. nov. 15. 19:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oké,attól hogy orvos valaki én se veszem elő bárkinél.Szerintem más sem.Azért láttom a van aki a kérdésemre írt,és nem szenyázik.
2015. nov. 15. 20:29
 12/22 A kérdező kommentje:
Oké.Akkor mivel nem tarják be előírást ezért csak a kartonjukra írtak rá és nem kellett menni sehova.Csak fiúknál van pár suliba de mért csak őket szívatják?
2015. nov. 15. 20:35
 13/22 anonim ***** válasza:
Nemifejlettség vizsgálata a neve és nem csak fiúkra vonatkozna a vizsgálat.De lányoknál nem végzik,fiúknál se mindenhol.Nem kötelező nyugi.De ha nincs nálad mért izgat?
2015. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam.De szenyaság ha csak a fiúkat szívatják,akkor az előírásuk 0-a.Most megyek.Mit ki nem találnak.
2015. nov. 15. 20:42
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha valahol nem tartják be, az nem azt jelenti, hogy nem kötelező. Az összes előírt vizsgálat kötelező.
2015. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De akkor mért csak fiúkat fingatják meg?Akkor is velük szemben szemtek.Mindegy én nyugot vagyok,itt nincs.:-)
2015. nov. 15. 20:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert nem merik azt mondani hogy nem!3 betűs szócska.
2015. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez nem egy szivatás,bármennyire is gondoljátok úgy .

Ahogy itt a kérdésekből kitünik,rengeteg a szükületes fiú.

Ez meg abból adódik,hogy a szüleitek sem figyelnek oda erre .A legtöbb apa szégyenlősebb ,mit a 4-5 éves kisfia.

Inkább az anyákra van bizva ez is .Azért egy anyuka ilyen téren ne legyen már "pö*s szakértő",mikor van a családban férfi is .

Ti most 7-8.kos fiúk azt gondoljátok,jól kibújtunk az orvosi vizsgálat alól .Főleg azok,akik már most tudják ,valami nincs rendben .Ezek a hangadók is,különben egyből gyanusak lesznek .

2-3 év mulva aztán nem tudják elkerülni ,az elkerületlent.

Amit most altatásban végeznének el,az végig is izgulhatják.és nézhetik hányan néznek közben a pö**ükre .

2015. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz.Nem azért nem akarják megmutatni mert szűkületük lenne,ez csak kifogás arra mért szívassák meg a fiúk,nekem sincs.Ahol pár évente van szűrés ott is elvétve fordul elő hogy találnak gyereket,tehát 1 gyerek miatt mindenkit szívatni gáz.Én is olvastam hogy van akinek szűkülete van de mindnek csak ha áll akkor látni,azt meg nem lehet észrevenni.
2015. nov. 16. 18:29
 20/22 A kérdező kommentje:
És nem csak általános iskolásokról van szó.Nekem sincs szűkületem mégsem venném elő csak mer orvos,haveromnak sincs aki mesélte,meg a többieknek sem.Nem igaz hogy csak az nem akarja akinek baja van ezzel rossz és gyenge érv,meg hogy az a hangadó.Sokak nem merik megmondani mit gondolnak,éreznek csak csapat tagjainak és 1 ember szól ekkor többiekért is,nem csak gondol egyet.
2015. nov. 16. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!