Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Változó méretű golyó szerű a...

Változó méretű golyó szerű a zacskóban?

Figyelt kérdés
A herezacskómba található egy harmadig golyó szerű valami. Nincsen külön olyan mintha az alhas és a termékenyítőanyagátvivőhidam (farkam) között lenne egy alma aminek az alja beleér a zacskóba. (Nehéz leírni így) Az a fura, hogy nem állandó. Van mikor kisebb pl.: mint egy kissebb dió de van mikor egy alma nagyságára nő meg de van mikor teljesen eltűnik. Nem érzékeny, nem fáj meg semmi ilyesmi. 18/F körülbelül 1,5 hónapja vettem észre azóta figyelem.
2015. nov. 22. 22:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Jobb oldalt van a dolog.
2015. nov. 22. 22:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Heresérv?
2015. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lágyék sérv lehet .A bél lecsuszik a zacsiba .Ez mindig attól függ,mennyire van nyitva a sérvkapu .

Sűrgősen menjél sebészetre vele .

2015. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam a sérvnek.

Háth az olvasottak alapján még az orvos utcáját is elkerülném. Amint megláttam, hogy altatásos műtéttel tudják eltávolítani majdnem el is ájultam. (Nagyon érzékeny vagyok az ilyen dolgomra és ha nem kap el haverom meg is fejelem a padlót.) Olvastam, hogy súlyemelésre is előjöhet. Nos én két éve elkezdtem kondizni lehet edzés közbe volt valami?

2015. nov. 22. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!